Jump to content

Jak długo czeka sie na wezwanie do konsulatu ??


Recommended Posts

Pierwszy raz jade na w&t stad moje powyzsze pytanie, wiem ze nie jestem jedyną oczekujaca osoba :) no ale paszport wraz z promesa do konsulatu zostały wysłane 6 kwietnia a tu juz koniec kwietnia :? dokładajac do tego jescze stres zwiazany z niepewnoscia czy aby wszytko pojdzie dobrze i to ze do daty wylotu pozostało niewiele ponad 30 dni robia swoje... wiec chcialoby sie miec to juz z głowy i spokojnie zaczac przygotowania do wielkiej przygody 8) wiec ile srednio sie czeka :?: :?: :?:

Link to comment
Share on other sites


     

  • Replies 29
  • Created
  • Last Reply

ja czekalam 4 dni od momentu zlozenia dokumentow ale to bylo w marcu. wiadomo ze najdluzsze terminy oczekiwania sa w kwietniu i maju bo najwieksza ilosc studentow przypada na te miesiace. na pewno lada dzien dostaniesz informacje z data i godzina wiec sie nie denerwuj. najczesciej nie czeka sie dluzej niz 2 tygodnie od zlozenia dokumentow wiec powinno to byc lada dzien.

pozdro! :)

Link to comment
Share on other sites

unknown_girl, jadę w tym roku pierwszy raz na W&T i myślałam, że tyle się średnio czeka. Ale po Twoim pierwszym poście w tym temacie widzę, że chyba trochę odstaje od średniej ;)

Teraz czekam na paszport z promeską i trochę się już niecierpliwię...

Pozdrówka :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...