Skocz do zawartości

Jak długo czeka sie na wezwanie do konsulatu ??


Rekomendowane odpowiedzi

Pierwszy raz jade na w&t stad moje powyzsze pytanie, wiem ze nie jestem jedyną oczekujaca osoba :) no ale paszport wraz z promesa do konsulatu zostały wysłane 6 kwietnia a tu juz koniec kwietnia :? dokładajac do tego jescze stres zwiazany z niepewnoscia czy aby wszytko pojdzie dobrze i to ze do daty wylotu pozostało niewiele ponad 30 dni robia swoje... wiec chcialoby sie miec to juz z głowy i spokojnie zaczac przygotowania do wielkiej przygody 8) wiec ile srednio sie czeka :?: :?: :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 29
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

ja czekalam 4 dni od momentu zlozenia dokumentow ale to bylo w marcu. wiadomo ze najdluzsze terminy oczekiwania sa w kwietniu i maju bo najwieksza ilosc studentow przypada na te miesiace. na pewno lada dzien dostaniesz informacje z data i godzina wiec sie nie denerwuj. najczesciej nie czeka sie dluzej niz 2 tygodnie od zlozenia dokumentow wiec powinno to byc lada dzien.

pozdro! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

unknown_girl, jadę w tym roku pierwszy raz na W&T i myślałam, że tyle się średnio czeka. Ale po Twoim pierwszym poście w tym temacie widzę, że chyba trochę odstaje od średniej ;)

Teraz czekam na paszport z promeską i trochę się już niecierpliwię...

Pozdrówka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...