Skocz do zawartości

Jak długo czeka sie na wezwanie do konsulatu ??


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 29
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
a ja dodam swoje 3 grosze: ja jeszcze czekam na promese, bo nie przyszla  jeszcze ze Stanow. W biurze mowia ze jeszcze kupa czasu , ale ja sie zaczynam ostro denerwowac :).

Czy ktos jeszcze czeka na promese

nie zabardzo rozumiem na co czekasz??? Promese chyba dostajesz w Ambasadzie, chyba ze coś mnie omineło.

w tym roku czekałam 5 dni na wizyte w ambasadzie(miałam ją 3kwietnia) rok temu czekąłam ponad miesiąc(6 czerwca a wylot 10 czerwca---i jaki stres)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, pomylka w takim razie nadal czekam na DS-a. I ponawiam pytanie: ktos jeszcze tak jak ja czeka na papiery ze Stanow?

ok wyjaśniło się o co pytasz :)

czasem mozna czekac dość sporo czasu. czasem przychodza z błedem i trzeba je odsyłać. Kontaktuj się z biurem, moze niech oni kontaktują się z organizacją sponsorującą.

wsumie rzeczywiście masz jeszcze trochę czasu. A tak apropo to mój kolega rok temu buył w ambasadzie 8 czerwca a lecieliśmy 10 czerwca.

bedzie dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jescze jedno pytanko  :) ... w jakis sposob zawiadamiaja o terminie w konsulacie   :?:  dzwonia z konsulatu  :?:  czy to biuro otrzymuje powiadomienie i kontakuje sie z uczestnikami  :?:  ja w sumie zielona bo pierwszy raz   8)  ;)  8)

biuro powinno cię zawiadomoić o wizycie w ambasadzie . Czasem biuro o terminie wizyty wie 2-3 dni wcześniej(dopiero). moze być tak ze zadzwonią i powiedza ze masz za 2 dni być w W-wie.

Z jakiego biura kozrystasz i gdzie się wybierasz??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...