Skocz do zawartości

Jak długo czeka sie na wezwanie do konsulatu ??


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 29
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
Słyszałam ze byly takie przypadki ze paszport co niektóre osoby odbierały na pare godziny przed wylotem  :?  mam nadzieje ze w moim przypadku tak nie bedzie  8)

ja odbierałąm wizę , bilty oraz ubezpieczenie na lotnisku, gdyż ambasada oddaje paszport z wizą następnego dnia więc to wszystko zależy ile dni wcześniej przed wyjazdem bedzie wyznaczona wizyta w ambasadzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w CCUSA złożyłem dokumenty w piątek a już w poniedziałek dostałem maila z datą spotkania :) to się nazywa tempo. Tyle tylko że data mi za nic nie pasuje, bo długi weekend musze o 4 dni skrócić (mam termin na 4 maja). ehhhh, dla USA się poświęcę ;):):D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe własnie dostałam zawiadomienie ze termin w konsulacie mam 8 maja.. a juz sie bałam ze zostane poinformowana na 2 dni przed... hehe przynajmiej w tym wypadku w biurze nie mijali sie z prawda ze powiadomia z co najmniej tygodniowym wyprzedzeniem :) i bede mogla sie psychicznie naszykowac 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi te stany juz zaczynaja przechodzic od tego nieustajacego czekania na ta wizyte u konsula.Własnie dzis sie dowiedziałam ze do biura doszły DS-y i dalej nic nie wiem......juz nawet nie mam stresow przed wizyta u konsula :lol: wszysko wygasło od tego czekania :cry: :cry: ilez mozna....?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moneeca ile juz czekasz na paszport? ja mialem rozmowe 20tego, juz minelo prawie 2 tygodnie, a paszportu ani widu ani slychu... ilez mozna czekac,;/ dzwonilem do ccusa, mowia ze nie dostali jeszcze z ambasady. nie chce byc czarnowidzem, ale zastanawiam sie czy go gdzies nie zgubili przypadkiem :lol: no nic nie mowie bo wykrakam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...