Skocz do zawartości

Mam B2 na 10 lat ,jak to sie ma do H2B???


michaelt1407

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 32
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
ludzie ja o niebie a wy o chlebie .pogadajcie sobie o glupotach gdzie indziej

Twierdzisz, ze tu rozmawia sie o glupotach i ludzie pisza nie na temat? Ja twierdze wrecz odwrotnie. Jesli ktos ci odpowiedzial na pytanie - to bardzo dobrze. Jesli pojawiaja sie tu jakies niejasnosci badz informacje nie do konca poprawne to uwazam, ze powinno sie to sprostowac, nawet jesli nie dotyczy to tylko i wylacznie Twojego pytania. Jednak twierdzenie, ze to o czym jest tu napisane jest 'glupotami' to jest to co najmniej malo kulturalne. I nikt nie bedzie szedl - jak to ujales "gadac o glupotach gdzie indziej", bo primo: nie jest tu ani jedno zdanie nie na temat, secundo: ten web site nie jest to tylko Twoja wlasnoscia, a kazde Forum ma to do siebie, iz wypowiadac sie moze kazdy kto ma cos do powiedzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karino czytam twoje posty to ziewac mi sie chce.Bye.

Za to na Twoje posty czekamy tu wszyscy wrecz z utesknieniem - sa tak ciekawe, ze wrecz nie mozemy sie doczekac co bedzie dalej. Twoje porady i wypowiedzi sa bardzo pomocne dla kazdego uczestnika Forum, ze jak widac jestes tu najbardziej oblegana osoba.

Co do ziewania: widocznie Twoj mozg jest zbyt maly aby pojac podstawowa wiedze z zakresu prawa imigracyjnego. Malo tego: nawet nie potrafisz skojarzyc, ze pewne wypowiedzi dotycza tego samego tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tu nie chcialabym stawac po niczyjej stronie w tym sporze ale jesli chodzi o karine to jest ona tu jedna z najpotrzebniejszych osob na tym forum. kobietka ma taka wiedze jak malo kto i naprawde uklony dla niej ze chce jej sie tu siedziec i ludziom doradzac, bo rownie dobrze moglaby siedziec przed tv i herbatke popijac zamiast doradzac innym. michaelt1407 nie ma co sie sprzeczac bo to forum nie jest tu w tym celu. nie chcesz nie czytaj.

pozdro :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karino pewnie juz wpadasz w samo uwielbienie.hi hi hi.Ciekaw jestem Karino czy na zywo odpowiedzialabys mi na wiele interesujacych pytan z prawa imigracyjnego.Ja rozumiem ze kazdy pracuje itd.ale przegladajac posty twoje mozna zauwazyc ze zawsze odpowiadasz po kilku dniach .Czyzbys wertowala prawo imigracyjne po nocach zeby po prostu zaimponowac odpowiedzia.Karino nie obraz sie ale moze trzeba pomyslec o czyms powazniejszym i bardziej rentownym

wiem wiem pracujesz w kancelarii adwokackiej,hi hi hi.

a co do mozgu to wolalbym na ten temat nie dyskutowac z toba po zdziwilabys sie pewnie bardzo.No dobrze koncze ty moja Wyrocznio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...