Skocz do zawartości

czy ktos kiedys przesyłał trawke paczką lotniczą do polski?


maciekrep

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 37
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
elo, ktos przesylal paczke lotnicza z blantami do polski??? jak to zrobic? doszła paka bez problemu?? ile to kosztowalo??  

elo

Kur***, kolejny zaje*** temat w Twoim wykonaniu. Wiesz, ja też czasami 'coś' sobie zapalę, ale bez przesady... Spytaj jeszcze, czy nisko wzbogacony uran możesz przesłać poprzez US Postal i ile za to zapłacisz. Gratuluję.

Brak słów...

Wnioskuję o zamknięcie lub skasowanie tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elo, ktos przesylal paczke lotnicza z blantami do polski??? jak to zrobic? doszła paka bez problemu?? ile to kosztowalo??  

elo

Nie ma problemu, smialo wysylaj - tylko wpisz swoj adres czytelnie, zeby LISTONOSZ latwo do Ciebie trafil :twisted:

Poczta dostarcza je za darmo - tylko musisz oznaczyc opakowanie tekstem "Zielsko" - takie wewnetrzne regulacje.

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierz ze soba i sprzedawaj! Tam na lotnisku w takim okienku jest skup, niby prosza o paszport i skanuja palce, ale to tylko przykrywka. Spokojnie mozesz im powiedziec ze masz towar na sprzedaz....

A tak na marginesie to czy dobrze sie dzis czujesz, czy juz wypalilo ci wszystkie szare komorki w mozgu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dalsza rozmowe z toba uwazam za bezcelową, skoro Twoją reakcją na krytykę jest to co zaprezentowałes.

BTW normalni ludzie nie mysla o wysylaniu narkotykow poczta do Polski...no chyba ze ja mam jakies bledne wyobrazienie o tym co jes, a co nie jest normalne...ale mam wielka nadzieje ze jednak ogol nie jest tak glupi....

BTW2 mam nadzieje ze albo Chomik, albo Fidelix usuna caly ten temat, tak dla higieny tego forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...