Skocz do zawartości

czy ktos kiedys przesyłał trawke paczką lotniczą do polski?


maciekrep

Rekomendowane odpowiedzi

monroo bity lamusie jak cos ci sie nie podoba nie pisz.... takich jak gowniarzy powinni banowac na forach. bujaj sie

Mam 24 lata i wyższe wykształcenie. Jeśli jesteś starszy i masz papierek, to możesz sobie tak pisać... Jeśli nie, to proszę - zamilcz (sądząc po tym co napisałeś sam jesteś jeszcze niepełnoletni).

BTW: Trochę w życiu wypaliłem. Zasmakowałem trawy nawet z Meksyku, będąc w Stanach. Jednakże nie jest to dla mnie powód do dumy. Widocznie dla Ciebie to że palisz jest... W takim bądź razie współczuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 37
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
rozmowa z narkomanem zawsze prowadzi do tego że on ci wmowi że to co robi jest jak najbardziej normalne i spoko a wszysko inne co nie wiąże się z ćpianiem jest dziecinne głupie i mało "cool" , szkoda tylko że modernatorzy śpią

hehe niezly brecht. kazdy kto zielsko pali jest narkomanem. a kazdy amerykanin to debil i grubas, kazdy polak to pijak i zlodziej.

a co do pytania maciekrep. wiekszego kretynizmu dawno nie czytalem. chcesz miec na glowie DEA to wysylaj taki paczki hehe.

piekny temat, mozna sie posmiac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozmowa z narkomanem zawsze prowadzi do tego że on ci wmowi że to co robi jest jak najbardziej normalne i spoko a wszysko inne co nie wiąże się z ćpianiem jest dziecinne głupie i mało "cool" , szkoda tylko że modernatorzy śpią

hehe niezly brecht. kazdy kto zielsko pali jest narkomanem. a kazdy amerykanin to debil i grubas, kazdy polak to pijak i zlodziej.

Cóż, faceta, który chce pocztą wysyłać trawkę z USA do Polski można nazwać tylko narkomanem (tak bardzo tego potrzebuje, że chce zrobić sobie zapasy i nie zważa na wszelkie restrykcje), albo wyjątkowo głupim człowiekiem. Mingan był na tyle miły, że wybrał tę pierwszą opcję nie chcąc obrażać tego, który założył ten temat...

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja akurat w tej sprawie postawie sie za maciekrep.Interesuje go to ,wiec pisze,komus z Was sie nie podoba to nie piszcie,jesli ktos wysyłał paczke albo miał taki pomysł i sie w tą kwestią interesuje-wyrazi swoja opinie.Po co od razu jechac po gosciu.To jest podobna sprawa jak z Gejami czy innymi "nowymi" rzeczami w Polsce: jest wiec rownosci czy temu podobny,wiec nie idz jesli Ci sie podoba,przełacz program jesli alurat o tym mowia-po prostu badz tolerancyjny na rozne rzeczy ktore nie dotyczą Ciebie!!!.Po co gadka o czyszczeniu forum,proszenie moderatora o zadziałanie w tej sprawie,dziwni jestescie.Zostawcie ten temat i pozwolcie isc mu swoim torem,jesli cos z tego wyjdzie to bedziecie mieli kolejny bzdurny argumebt przeciw,jak Wy to mowicie-"narkomanom"-i bedziecie cali happy.Nie,ale Wy-najmadzrzejsi na całym forum-chcecie tu robic porzadek, a do tej funkcji ani nie macie prawa ani wg mnie podstaw do takiego działania!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka panowie i panie może by tak spokojniej troszeczke :)

wracając do tematu...jako zadeklarowny wróg używek !! musze powiedzieć, że nie widze sposobu żeby coś takiego przeszło, przecież te wszystkie przesyłki są bardzo dokładnie filtrowane, prześwietlane i co najważniejsze wszędize są psy policyjne, kiedyś oglądałem o takich zwierzaczkach program na discovery one potrafią nieziemskie rzeczy, poza tym ryzyko jest ogromne, chyba nie w tym miejscu szukasz odpowiedzi i lepiej żebyś jej nie znalazł, dla własnego dobra

PS. mam nadzieje, że fiendix szybko usunie ten topic nie ze względu na poruszany temat ale stek wyzwisk, który się pojawił powyżej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

monroo bity lamusie jak cos ci sie nie podoba nie pisz.... takich jak gowniarzy powinni banowac na forach. bujaj sie

Mam 24 lata i wyższe wykształcenie. Jeśli jesteś starszy i masz papierek, to możesz sobie tak pisać... Jeśli nie, to proszę - zamilcz (sądząc po tym co napisałeś sam jesteś jeszcze niepełnoletni).

pomimo, że zgadzam się z tobą i tym, że maciekrep jest hmm niepowazny to nie wywyzszaj sie tym, ze masz papierek bo niektorzy nie potrzebuja go zeby zyc lepiej od tych z wyzszym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

monroo bity lamusie jak cos ci sie nie podoba nie pisz.... takich jak gowniarzy powinni banowac na forach. bujaj sie

Mam 24 lata i wyższe wykształcenie. Jeśli jesteś starszy i masz papierek, to możesz sobie tak pisać... Jeśli nie, to proszę - zamilcz (sądząc po tym co napisałeś sam jesteś jeszcze niepełnoletni).

pomimo, że zgadzam się z tobą i tym, że maciekrep jest hmm niepowazny to nie wywyzszaj sie tym, ze masz papierek bo niektorzy nie potrzebuja go zeby zyc lepiej od tych z wyzszym

Nie wywyższam się. I nie o to mi chodziło. Widocznie nie zrozumiałeś co miałem na myśli - poczytaj sobie co napisał maciekrep, dopiero wtedy zrozumiesz.

Dobranoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ajejo

juz powiedziales co myslales?

A teraz moze cos powiem:

- osoba ktora chce wyslac narkotyki paczka do PL, to na moj rozum, a smiem twierdzic ze naleze do ludzi trzezwo myslacych, nie ma chyba zbyt duzego "kubusiowego rozumku", ze o nalezeniu do "elit" intelektualnych nie wpomne, a tego akurat nalezaloby po studentach sie chyba sodziewac.

- jezeli uwazam, ze cos wymaga jakiegos komentarza to na ogol komentuje, wszak taki jest cel istnienia tego forum.

- tolerancja nie oznacza akceptacji glupoty, lamania prawa etc. nie tedy droga, albo inaczej akceptacja, przyzwolenie na lamanie prawa, glupote nie swiadczy o tym ze dana osoba jest tolerancyjna, ale ze sama ma jakies problemy ze soba. Porowniannie do akceptacji homoseksualizmu jest chyba jakas pomyla intelektualna.

-narkoman to człowiek cierpiący na narkomanię - chorobliwy nałóg zażywania środków odurzających, uspokajających, nasennych; to jest choroba tak samo jak alkoholizm i inne uzaleznienia. Wiec nie chodzi o kolejny "bzdurny" argument by byc "happy", tylko o cos co sie nazywa ODPOWIEDZIALNOSC.

- nie wymadrzam sie tylko wyrazam swoja opinie, ktora moze i jest ostra i zdecydowana, ale nie jest tak przyziemnie obrazliwa jak autora watku.

- prosze o moda o wykasowanie calego tematu, a nie czesci bo uwazam ze caly jest wbrew czemus takiemu jak netykieta. Obraza on zarowno autora jak i ludzi ktorzy sie wpisali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- osoba ktora chce wyslac narkotyki paczka do PL, to na moj rozum, a smiem twierdzic ze naleze do ludzi trzezwo myslacych, nie ma chyba zbyt duzego "kubusiowego rozumku", ze o nalezeniu do "elit" intelektualnych nie wpomne, a tego akurat nalezaloby po studentach sie chyba sodziewac.

niestety po studentach można się spodziewać wszystkiego :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ajejo

juz powiedziales co myslales?

A teraz moze cos powiem:

- osoba ktora chce wyslac narkotyki paczka do PL, to na moj rozum, a smiem twierdzic ze naleze do ludzi trzezwo myslacych, nie ma chyba zbyt duzego "kubusiowego rozumku", ze o nalezeniu do "elit" intelektualnych nie wpomne, a tego akurat nalezaloby po studentach sie chyba sodziewac.

- jezeli uwazam, ze cos wymaga jakiegos komentarza to na ogol komentuje, wszak taki jest cel istnienia tego forum.

- tolerancja nie oznacza akceptacji glupoty, lamania prawa etc. nie tedy droga, albo inaczej akceptacja, przyzwolenie na lamanie prawa, glupote nie swiadczy o tym ze dana osoba jest tolerancyjna, ale ze sama ma jakies problemy ze soba. Porowniannie do akceptacji homoseksualizmu jest chyba jakas pomyla intelektualna.

-narkoman to człowiek cierpiący na narkomanię - chorobliwy nałóg zażywania środków odurzających, uspokajających, nasennych; to jest choroba tak samo jak alkoholizm i inne uzaleznienia. Wiec nie chodzi o kolejny "bzdurny" argument by byc "happy", tylko o cos co sie nazywa ODPOWIEDZIALNOSC.

- nie wymadrzam sie tylko wyrazam swoja opinie, ktora moze i jest  ostra  i zdecydowana, ale nie jest tak przyziemnie obrazliwa jak autora watku.

- prosze o moda o wykasowanie calego tematu, a nie czesci bo uwazam ze caly jest wbrew czemus takiemu jak netykieta. Obraza on zarowno autora jak i ludzi ktorzy sie wpisali.

Popieram w całej rozciągłości :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...