Skocz do zawartości

czy ktos kiedys przesyłał trawke paczką lotniczą do polski?


maciekrep

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 37
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Nie widzę sensu kasowania tematu, mnie zaciekawił :)

Maciekrep najwyraźniej ma problem z zachowaniem się w miejscu publicznym, ale te wszystkie odzywki o narkomanach nie mają sensu za grosz. Nie każdy kto pali marychę jest narkomanem . Za to taki temat wątku mógł chyba wysmarować ktoś, kto amerykańskich filmów kryminalnych nie oglądał, nieważne czy pali czy nie ;)

To prawda że wiele osób w USA pali trawę. Prawdą jednak jest też - niestety - że konsekwencje bycia złapanym z trawką w kieszeni lub "we krwi' są o wiele dotkliwsze niż w Europie. Jakaś tam mała ilość nie stanowi bardzo dużego problemu, ale nie wiem czy wysyłanie towaru za granicę nie może być podciągnięte pod przemyt. Wówczas zaczynają się jaja do entej potęgi. Nie dość że DEA wejdzie na kark, to jeszcze mamy dożywotni zakaz wjazdu do USA. I żadna amnestia tego nie zmieni. Także ślub z obywatelką. Lub wygrana wiza w loterii. NIC nie pomoże.

Maciekrep - to jest forum publiczne a nie kółko znajomych fiki-miki. Zaglądają tu różni ludzie, także tacy dla których palenie trawy jest be. Szanuj uczucia innych. Na imieninach swojego taty też chyba takiego tematu nie poruszysz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi sie spodobalo jak Jakie przywoluje Maciusia do porzadku- zwlaszcza fragment z fiki-miki(to malpeczka z Koziolka Matolka nie?).

Nie zgadzam sie jednak do konca- forum jest publiczne ale nie obowiazkowe a z tata niektorzy moga o wszystkim porozmawiac i ja bym nawet na imieniny tacie dala blunta chociaz mam 26 lat i wyzsze wyksztalcenie. Kazdemu sie nalezy czasem fajna bania a taka lepsza niz alkoholowa.

Macius jednak bardzo mnie rozczarowal bo ja chce myslec, ze wszyscy ludzie ktorzy pala sa pokojowo nastawionymi fajnymi ziomalami a tu jakas bujana terminologia i bluzgi do kolegi. Wstydz sie Macku!

I zeby Ci do glowy nie przyszlo przemycac narkotyki przez amerykanska granice! Juz lepiej sobie przywiez z Holland pewnie taniej wyjdzie niz paczka z US :wink:

Peace!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale nie wiem czy wysyłanie towaru za granicę nie może być podciągnięte pod przemyt.  Wówczas zaczynają się jaja do entej potęgi

większych "jaj" prawie nie jestem sobie w stanie wyobrazić, ale na pewno akcja związana z drążeniem tematu takiej przesyłki przez wszystkie możliwe służby rozwijała by się bardzo bardzo szybko i hmmm panowie oficerowie i urzędnicy nie mieliby ochoty na "jaja"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi sie spodobalo jak Jakie przywoluje Maciusia do porzadku- zwlaszcza fragment z fiki-miki(to malpeczka z Koziolka Matolka nie?).  

Nie zgadzam sie jednak do konca- forum jest publiczne ale nie obowiazkowe a z tata niektorzy moga o wszystkim porozmawiac i ja bym nawet na imieniny tacie dala blunta chociaz mam 26 lat i wyzsze wyksztalcenie. Kazdemu sie nalezy czasem fajna bania a taka lepsza niz alkoholowa.

Forum nie jest obowiązkowe, ale ktoś kto szuka zupełnie innych informacji może wejść tu przypadkowo. To jest miejsce ogólnodostępne. Nie mam nic przeciwko paleniu trawy, swego czasu wypaliłam jej chyba ocean. Ale mimo wszystko wolałabym żeby (nawet jeśli kiedyś zostanie to zalegalizowane) nie można było jarać w miejscach publicznych. Podobnie jak z alkoholem. Od tego są imprezki. Można też publicznie, ale dyskretnie :D jeśli ktoś się bardzo uprze. Bo sporo osób nie uważa by to było w porządku i trzeba to uszanować. Póki co mówimy o czymś co jest nielegalne, czy się to nam podoba czy nie.

Jakoś nie bardzo mi się uśmiecha by np. mój nastoletni syn tu wszedł i poczytał rady jak przesłać materiał z USA do Polski. Co innego zapalić i pośmiać się, co innego kombinować. A już obrażać się i wyzywać to przegięcie ;)

Natomiast sam wątek jest ciekawy. Pogrzebię chyba w necie i poszukam czegoś na temat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[Jakoś nie bardzo mi się uśmiecha by np. mój nastoletni syn tu wszedł i poczytał rady jak przesłać materiał z USA do Polski.

A czy to nie jest tak, ze syn moze sie w szkole dowiedziec wiecej o przesylaniu materialu :wink: niz tu? Poza tym prawo do wypowiadania wlasnych pogladow nam konstytucyjnie przysluguje nie?

Fajna z ciebie kobitka Jackie :)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ujmę to inaczej - wolałabym żeby czytając wątek nie odniósł wrażenia że takie zachowania są do ogólnego zaakceptowania. Jest w tym jakaś perwersyjna hipokryzja ;) ale człek kapcanieje z wiekiem, zwłaszcza gdy sam ma dzieci.

Co do tego że syn dowie się tego i owego w szkole, nie mam wątpliwości. Ale to już zupełnie OT i będziemy tylko zaśmiecać forum :)

BTW - wciąż szukam informacji co grozi za wysłanie ciekawostek z USA za granicę i na razie nic nie znalazłam. Znalazłam za to na grupie usenetowej wątek (w którym zresztą sama brałam udział), tyczy on sprawy dragów. Facet (na wizie studenckiej) ma ostro przechlapane za - uwaga - skontaktowanie ze sobą osoby która chciała kupić z osobą która chciała sprzedać. Sam niczym nie handlował. Ciekawe czy w Polsce też za coś takiego można beknąć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elo, ktos przesylal paczke lotnicza z blantami do polski??? jak to zrobic? doszła paka bez problemu?? ile to kosztowalo??  

elo

się uśmiałam :):D:D:D:D:D heheheheheh

ale masz pomysła... o boshh...

tak jakby w POlsce nie dałoby się zorganizować palenia..hehehehehehhe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę sensu kasowania tematu, mnie zaciekawił :)

Maciekrep najwyraźniej ma problem z zachowaniem się w miejscu publicznym, ale te wszystkie odzywki o narkomanach nie mają sensu za grosz. Nie każdy kto pali marychę jest narkomanem .

Jackie, nie zgadzam się. Jaki sens zadawać pytania kategorii: "czy ktoś przemycił broń na pokład samolotu?" albo "czy komuś w paczce udało się wysłać wąglika ze Stanów do Polski?"? Nie ma sensu kontynuowanie tego wątku, bo faktem jest, że narkotyki - czy miękkie czy twarde - są środkami prawnie niedozwolonymi w Polsce i również w USA i za ich posiadanie (przynajmniej u nas, nie wiem jak w Stanach) są odpowiednie paragrafy. To jest forum dyskusyjne, a nie - jak sama napisałaś - "kółko przyjaciół fiki miki", czy np. zgromadzenie handlarzy bronią i kradzionymi autami.

Poza tym to już kolejny temat o narkotykach jaki został ostatnio założony na tym forum, w czym niezmiennie przoduje maciekrep.

maciekrep został nazwany "narkomanem", bo sam zaczął obrażać osoby na tym forum. Osobiście nie uważam, że ktoś paląc marichuanę od czasu do czasu jest narkomanem, bo sam musiałbym się takowym nazwać ale - jak już wcześniej napisałem pół żartem, pół serio:

Cóż, faceta, który chce pocztą wysyłać trawkę z USA do Polski można nazwać tylko narkomanem (tak bardzo tego potrzebuje, że chce zrobić sobie zapasy i nie zważa na wszelkie restrykcje), albo wyjątkowo głupim człowiekiem. Mingan był na tyle miły, że wybrał tę pierwszą opcję nie chcąc obrażać tego, który założył ten temat...

;)

W tym temacie to chyba wszystko ode mnie. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...