Skocz do zawartości

1).drugi rok jako au pair a wakacje w Polsce;2).SCN


Rekomendowane odpowiedzi

czy decydujac sie na drugi rok jako operka moge po zakonczeniu pierwszego roku spedzic wakacje w Polsce(wykorzystujac 13sty miesiac, ktory mam na zwiedzanie) a potem wrocic na drugi rok?I drugie pytanko: rodzina u ktorej obecnie opiekuje sie dziecmi poprosila o moj social security number, czy dobrze zrobilam ze im go dalam?( orginal mam tylko go przepisali), i po co on im moze byc potrzebny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie mozesz miec miesiaca wakacyjnego mialas by go dopiero po zakonczeniu programu jesli bys nie zostala na drugi rok a tak masz lepe a twoja rodzina nie wiem po co brala two SSN to jest twoja osobista rzecz podobnie jak prawo jazdy amerykanskie chyba bali sie zebys nie podjela jakiejs nielegalnej pracy pozatym teraz jak zostaniesz na drugi rok to bedziesz musiala znow go wyrobic dziwne mi sie to wydaje,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie mozesz miec miesiaca wakacyjnego mialas by go dopiero po zakonczeniu programu jesli bys nie zostala na drugi rok a tak masz lepe a twoja rodzina nie wiem po co brala two SSN to jest twoja osobista rzecz podobnie jak prawo jazdy amerykanskie chyba bali sie zebys nie podjela jakiejs nielegalnej pracy pozatym teraz jak zostaniesz na drugi rok to bedziesz musiala znow go wyrobic dziwne mi sie to wydaje,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...