Jump to content

najpotrzebniejsze rzeczy


Recommended Posts


     

  • Replies 27
  • Created
  • Last Reply
szczoteczka do zebow

bardzo dobra odpowiedz!

sorry, ale nie ma takiej listy. tak jak mnie smieszy, ze znajomi na biwak pod namiotami zabieraja suszarki do wlosow, tak znajomych smieszy - ze ja ich/jej nie zabieram; hope ze przenosnia jest zrozumiala.

pytac mozna co najwyzej o konkrety - czy oplaca brac sie suszarki - bo do tego mozna sie obiektywnie ustosunkowac (bo napiecie, bo cena, bo rozmiar w torbie).

nara, heh

Link to comment
Share on other sites

kase czyli $$$

wszystko czego zapomnisz/nie wezmiesz kupisz na miejscu

4 miesiace w stanach wiec nie za bardzo oplaca sie zabierac ze soba za duzo ubran ktore zabierzesz do Polski z powrotem

jak jedziesz na Alaske to nie zapomnij cieplej kurtki i czapki :lol:

a jak na Floryde no to sprzę do zabaw na plaży :)

Link to comment
Share on other sites

ja biore same najbardziej potrzebne rzeczy, zestaw podstawowych kosmetyków, jakieś podręczne lekarstwa...na wszelki wypadek, chociaż wiem że Tylenol może zdziałać cuda, troche ubrań bo i tak będziesz, na pewno, kupować ciuchy, wszystko pakuje do jednej walizy, do której wciskam też ogromniasty plecak i w droge, generalnie nie opłaca się brać rzeczy, które trzebaby potem przywieźć do Polski

pytaj o konkrety to wtedy, może, coś więcej, ktoś wymyśli i podpowie

Link to comment
Share on other sites

piwka, chleba i dobrego polskiego bigosu do tego piwa :lol::) ale tego ze sobą nie weźmiesz

A tak przy okazji, jak Wam smakuje Żywiec, Tyskie czy Okocim (innych nie widziałem niestety w mojej mieścinie) w USA?? Porównując to do amerykańskiego piwka to oczywiście dzień do nocy ale czy to to samo piwo co w Polsce?? Ja mam wątpliwości co nie zmienia faktu, że jak zobaczyłem w sklepie nasze polskie buteleczki to od razu byłem szczęsliwy jakbym los na loteri wygrał :)B)

A wracając do głównego tematu. Ciężko powiedzieć, sprawa dość indywidualna. Moim błędem za pierwszym razem było wzięcie zbyt dużej ilości ciuchów. Wszystko zresztą można na miejscu kupić. Im mniej weźmiesz tym więcej przywieziesz z powrotem do kraju B):lol:

Link to comment
Share on other sites

a piliście hurricane? [beeep] piwko dla żurów:D [beeep]iście wali po głowe i dobre w smaku(!) mi smakują trunki amerykańskie tzn whisky i piwo tylko trzeba kupować odpowiednie marki, za pierwszym razem jak się jedzie do usa to się troche experymentuje, no i nigdy nie zapomnie w farm freshu 30 puszek millwalki best/ice 0.33listra za 10$ to jest dopiero!!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...