Skocz do zawartości

najpotrzebniejsze rzeczy


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 27
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
szczoteczka do zebow

bardzo dobra odpowiedz!

sorry, ale nie ma takiej listy. tak jak mnie smieszy, ze znajomi na biwak pod namiotami zabieraja suszarki do wlosow, tak znajomych smieszy - ze ja ich/jej nie zabieram; hope ze przenosnia jest zrozumiala.

pytac mozna co najwyzej o konkrety - czy oplaca brac sie suszarki - bo do tego mozna sie obiektywnie ustosunkowac (bo napiecie, bo cena, bo rozmiar w torbie).

nara, heh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kase czyli $$$

wszystko czego zapomnisz/nie wezmiesz kupisz na miejscu

4 miesiace w stanach wiec nie za bardzo oplaca sie zabierac ze soba za duzo ubran ktore zabierzesz do Polski z powrotem

jak jedziesz na Alaske to nie zapomnij cieplej kurtki i czapki :lol:

a jak na Floryde no to sprzę do zabaw na plaży :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja biore same najbardziej potrzebne rzeczy, zestaw podstawowych kosmetyków, jakieś podręczne lekarstwa...na wszelki wypadek, chociaż wiem że Tylenol może zdziałać cuda, troche ubrań bo i tak będziesz, na pewno, kupować ciuchy, wszystko pakuje do jednej walizy, do której wciskam też ogromniasty plecak i w droge, generalnie nie opłaca się brać rzeczy, które trzebaby potem przywieźć do Polski

pytaj o konkrety to wtedy, może, coś więcej, ktoś wymyśli i podpowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piwka, chleba i dobrego polskiego bigosu do tego piwa :lol::) ale tego ze sobą nie weźmiesz

A tak przy okazji, jak Wam smakuje Żywiec, Tyskie czy Okocim (innych nie widziałem niestety w mojej mieścinie) w USA?? Porównując to do amerykańskiego piwka to oczywiście dzień do nocy ale czy to to samo piwo co w Polsce?? Ja mam wątpliwości co nie zmienia faktu, że jak zobaczyłem w sklepie nasze polskie buteleczki to od razu byłem szczęsliwy jakbym los na loteri wygrał :)B)

A wracając do głównego tematu. Ciężko powiedzieć, sprawa dość indywidualna. Moim błędem za pierwszym razem było wzięcie zbyt dużej ilości ciuchów. Wszystko zresztą można na miejscu kupić. Im mniej weźmiesz tym więcej przywieziesz z powrotem do kraju B):lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a piliście hurricane? [beeep] piwko dla żurów:D [beeep]iście wali po głowe i dobre w smaku(!) mi smakują trunki amerykańskie tzn whisky i piwo tylko trzeba kupować odpowiednie marki, za pierwszym razem jak się jedzie do usa to się troche experymentuje, no i nigdy nie zapomnie w farm freshu 30 puszek millwalki best/ice 0.33listra za 10$ to jest dopiero!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...