Skocz do zawartości

najpotrzebniejsze rzeczy


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 27
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

ja zawsze biore jakis antybiotyk - tak na wszelki wypadek, no i pare zupek chinskich na dobry poczatek - ale kazdy bierze to co lubi . W kazdym razie nie bierz zbyt duzo ubran i kosmetykow - wszystko to kupisz sobie za grosze na miejscu. a jak nabierzesz z Polski to pozniej bedziesz sie zastanawiala jak to wszsytko zabrac - tym bardziej, ze teraz sa zmniejszone limity na bagaze :lol:(((

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brakowac moze polskiego piwka bo wódeczka polska w sklepie była

nawet spirytus sie znalazl aż 3 butelki w calym miescie :)

W Chicago bardzo często można spotkać w sklepach (i to nie tylko poslkich!) praktycznie pełen przegląd polskich piw. I na to akurat w tym mieście narzekać nie można... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To napisz kiedy leciesz - ja wezme zapalniki ...

A tak na poważnie to naprawdę nie nalezy się obładowywać - gwarantuję Wam że przy dobrych wiatrach drugie tyle c owzięliście będziecie chcieli przywieźć... A skoro walizki pełne ... to co teraz wyrzucić :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja zabiore z kilo uranu i 0,5 kilo troltylu :lol::)  8)

slyszałem historię o gościu który takie rzeczy mówił w ambasadzie jak czekał po wizę... Chyba wiadomo jaki efekt (ochrona go wyprowadziła i oddała polskiej policji, a konsul mu powiedział żeby przyszedł po wizę jak zmądrzeje (czyt. nigdy))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Chicago bardzo często można spotkać w sklepach (i to nie tylko poslkich!) praktycznie pełen przegląd polskich piw. I na to akurat w tym mieście narzekać nie można... :)

w Chicago to pewnie tak

ale jak sie wybierasz do małego miasteczka to się ciesz ze chociaz mocniejsze polskie trunki są dostępne bo te ich amerykanskie piwa są raczej kiepskie

co do niezbędnych rzeczy to oczywiscie też jakieś kosmetyki ale nie za wiele (to do dziewczyn :lol: )

żadnego jedzenia typu zupki chinskie tego pełno mozna kupic i to bardzo tanio

ale papier toaletowy owszem bo rolka kosztowala 1$ :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...