Skocz do zawartości

najpotrzebniejsze rzeczy


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 27
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
Hej!podpowiedzcie jakie rzeczy zabrać do Stanów które są tam raczej niezbędne i przydatne(jadę pierwszy raz i troszkę się głubię:lol:
sprawdziłem, że jedziesz do North Carolina, a tam piękne plaże, na które na pewno pojedziesz, mam rade nie kupuj w Polsce żadnego kremu do opalania chyba, że bardzo mocny, z filtrem powyżej 50, pierwszy raz jak szliśmy na plaże to poniżej 50 nie schodziliśmy, nawet mieliśmy coś koło 60, koleżanka, która wybrała się z kolastyną 20, skończyła w łóżku z gorączką wywołaną oparzaniemi i zużyła połowe Panthenolu na oparzenia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to oczywiscie zalezne od miejsca, w ktore sie wybierasz.

Pozdr.

A jak sytuacja wyglada w Kansas City (Kansas/Missuorii)? Orientuje sie ktos czy lato ( i warunki sloneczne) sa tam raczej normalne jak na nasze warunki czy tez patelnia polaczona z solarium:P?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polece kremy z wysokim filtrem - nie zawsze kupisz je w pierwszych dniach pobytu ( a slonce dziala :lol: ) - to oczywiscie zalezne od miejsca, w ktore sie wybierasz.

Pozdr.

wiadomo zawsze lepsze to niż nic tylko chodziło mi o to że nie ma się co łudzić, że kolastyna 25(największa jaką znalazłem) da rade, zresztą to też zależy od skóry, ja byłem w Virginni, NC jest jeszcze niżej więc pewnie jeszcze bardziej grzeje a jeśli u nas się nie sprawdzały to tam na pewno
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polece kremy z wysokim filtrem - nie zawsze kupisz je w pierwszych dniach pobytu ( a slonce dziala :lol: ) - to oczywiscie zalezne od miejsca, w ktore sie wybierasz.

Pozdr.

wiadomo zawsze lepsze to niż nic tylko chodziło mi o to że nie ma się co łudzić, że kolastyna 25(największa jaką znalazłem) da rade, zresztą to też zależy od skóry, ja byłem w Virginni, NC jest jeszcze niżej więc pewnie jeszcze bardziej grzeje a jeśli u nas się nie sprawdzały to tam na pewno

Nie wiem czemu, ale nie zauwazylem Twojej odpowiedzi - stad powtorzenie tego, co napisales :)

Masz racje jesli chodzi o filtr - musi byc bardzo wysoki. Ja wzialem z soba do Virginii kremy z filtrami 20, 30 i 60 i tak naprawde nie zuzylem zadnego do konca (nie chcialo mi sie ciagle smarowac), ale jest to koniecznosc.

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...