Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Ech... Promesę dostałem ponad miesiąc temu i nie miałem wszystej żadnej instrukcji! Na wcześniejszej, dwa lata temu również... Możesz przybliżyć co na niej jest? Pierwsze słyszę... :roll: :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz na myśli taką kopertę? Jeżeli tak to lepiej jej nie ruszaj. Podobno nie można jej otwierać. Dopiero na granicy otworzy ją urzędnik. Ja miałem otwartą więc sprawdziłem co tam jest. Były dwa druki: pierwszy to DS a drugi sevis(certyfikat).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, to taka karteczka na ktorej pisze ze to jest tylko wiza i ze ona nie gwarantuje wpuszczenia na teren USA itd itd, jakiesn numery telefonow konsulatow w USA tam sa etc etc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, to taka karteczka na ktorej pisze ze to jest tylko wiza i ze ona nie gwarantuje wpuszczenia na teren USA itd itd, jakiesn numery telefonow konsulatow w USA tam sa etc etc.

Od kiedy coś takiego przybijają? To jakiś BARDZO nowy wynalazek :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, to taka karteczka na ktorej pisze ze to jest tylko wiza i ze ona nie gwarantuje wpuszczenia na teren USA itd itd, jakiesn numery telefonow konsulatow w USA tam sa etc etc.

Od kiedy coś takiego przybijają? To jakiś BARDZO nowy wynalazek :lol:

ja juz w zeszlym roku mialam cos takiego wszyte w paszporcie(ta cala instrukcje rozumienia wizy).

Dokument w kopercie powinien byc zamkniety, poniewaz otwiera go urzednik na granicy - w USA, ale czasem sie zdarza, ze w ambasadzie go nie zamykaja i wtedy mozna sobie poczytac - powinien byc tam DS oraz "kind of" zaswiadczenie o oplaconym sevisie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy coś takiego przybijają? To jakiś BARDZO nowy wynalazek :lol:

:)

Ja to dostalem razem ze swoja wiza w lutym 2005.

Ja ani w tym roku ani w 2004. Serio. Moja dziewczyna w tym roku również.

No ale może to zależy od rodzaju wizy? (2x B1/B2)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...