Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dokument w kopercie powinien byc zamkniety, poniewaz otwiera go urzednik na granicy - w USA, ale czasem sie zdarza, ze w ambasadzie go nie zamykaja i wtedy mozna sobie poczytac - powinien byc tam DS oraz "kind of" zaswiadczenie o oplaconym sevisie.

Sorki ale jaka koperta??

Ja nic nie mialem, tzn mam promese i ta mala karteczke...

O jakiej kopercie mowicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Dokument w kopercie powinien byc zamkniety, poniewaz otwiera go urzednik na granicy - w USA, ale czasem sie zdarza, ze w ambasadzie go nie zamykaja i wtedy mozna sobie poczytac - powinien byc tam DS oraz "kind of" zaswiadczenie o oplaconym sevisie.

Sorki ale jaka koperta??

Ja nic nie mialem, tzn mam promese i ta mala karteczke...

O jakiej kopercie mowicie?

Ja nie mam ani karteczki ani koperty. Zgubiłem się totalnie... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karteczka to mala po[beeep]ka, takie podstawowe info dla kazdego co otrzymal promese, ale KOPERTA??

Pytanie nr2 Przy jakich wizach macie te koperty /ja mam turystyczna/?

Wydaje mi się, że Ci z koperta jada na WAT...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nastąpiło tu pomieszanie faktów. W tej kopercie, której nie można otwierać znajduje się formularz DS-2019, ale występuje ona wyłącznie przy wizie J-1, a więc u jadących z programem W&T.

Przy wizie turystycznej tego nie ma, jest tylko czasem dołączona wspomniana już karteczka, z którą można zrobić co nam się podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

dolacze swoje 5groszy do watku :lol:

do paszportu dolaczona jest koperta z ds2019(pozwolenie na legalna prace w usa), ktorej ponoc nie wolno ruszac ale w zeszlym roku bylem swiadkiem jak grupka rosjan na imigracyjnym miala te koperty otawarte i trzymali dsy w reku <wow> moze mysleli ze to karty do glosowania i szukali urny :) tak wiec na j1 zarowno rok temu jak i teraz do paszportu jest dolaczona koperta z dsem i sevisem.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...