Skocz do zawartości

od czego zależy rozmiar walizki


awkm

Rekomendowane odpowiedzi

No tak mnie sie business pomylilo z economy, sorry ale nadal obstaje przy swoim bo tak zawsze mialam w info do mojego bilety(ktory byl oczywiscie w klasie economy) i dwa razy przy powrocie do Polandu mialam dwie walizy po 32 kilo i mi nikt nie powiedzial, ze jest inaczej.

od tego roku jest inaczej. w zeszlym jeszcze bylo 2x32kg a w tym juz tylko 2x23kg.

pozdro! :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak mnie sie business pomylilo z economy, sorry ale nadal obstaje przy swoim bo tak zawsze mialam w info do mojego bilety(ktory byl oczywiscie w klasie economy) i dwa razy przy powrocie do Polandu mialam dwie walizy po 32 kilo i mi nikt nie powiedzial, ze jest inaczej.

jaka ty jestes uparta :wink: a weszłaś na ten link który podałem, tu masz jeszcze jeden z alitalii http://www.alitalia.com/information/baggag...ation/index.htm i wybierz baggage allowance

to samo w klm http://klm.com/travel/pl_en/travel_informa...wance/index.htm

i w airfrance http://www.airfrance.com/double6/PL/infolo...ce?OpenDocument

inaczej jest w BA http://www.britishairways.com/travel/bagch...hk/public/en_pl

więc najlepiej chyba sprawdzić stronke linii i się dowiedzieć

@awkm ja bym brał wersje numer 2 tylko razy 2 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupilem walizke firmy ,,Bossi'' na allegro....

nie wazne jaka to firma... wazne ze walizka jest naprawde solidna, praktyczna, Funkcjonalna i do tego w przystepnej cenie , nie jak samsonite, gdzie placisz głównie za metke. co prawda to prawda ze sa solidne, ale za drogie.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak mnie sie business pomylilo z economy, sorry ale nadal obstaje przy swoim bo tak zawsze mialam w info do mojego bilety(ktory byl oczywiscie w klasie economy) i dwa razy przy powrocie do Polandu mialam dwie walizy po 32 kilo i mi nikt nie powiedzial, ze jest inaczej.

thelittle, nie obstawaj przy swoim, bo niestety nie jest już tak jak mówisz. Sam leciałem Lufthansą 2 lata temu i było 2x32kg + 7kg bagaż podręczny. Niestety zarówno na ich stronie jak i na informacji tel. podają już 2x23kg. Dzwoniłem dosłownie tydzień temu, żeby się upewnić, do przedstawiciela Lufthansy w Polsce (bo znowu lecę Lufthansą) i...

od 1 października 2005 w klasie ekonomicznej w Lufthansie na loty do USA obowiązuje taryfa 2x23 kg bagażu w cenie biletu. Więcej możesz wziąć, ale musisz już dopłacić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziekuje, ze mnie tak wszyscy wyprowadzacie z bledu juz sobie na zawsze zapamietam...a jak znowu zmienia to mi od razu pare razy przypomnijcie

no i sorry jesli ktos sie czuje wprowadzony w blad :oops: mi ta akurat informacja bardzo utknela w glowie bo to bylo pare razy bardzo dla mnie wazne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziekuje, ze mnie tak wszyscy wyprowadzacie z bledu juz sobie na zawsze zapamietam...a jak znowu zmienia to mi od razu pare razy przypomnijcie

no i sorry jesli ktos sie czuje wprowadzony w blad  :oops:  mi ta akurat informacja bardzo utknela w glowie bo to bylo pare razy bardzo dla mnie wazne

Nie ma sprawy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolezanka thelittle jest ŚWIĘCIE przekonana ze ma racje, w rzeczywistosci racji nie ma a sie mądrzy....w dodatku ludzi wprowadza w błąd.... mowa o normalnych ludziach ktorzy podrozoja economy class a nie buisness class...

Jasne, biznes klasą podróżują ... nienormalni :lol:

tutaj cytuje jej wypowiedz z mojego posta  

,,Skarbie nie unos sie tak, ja zarabiam dolary wiec nie musze ich kupowac, pytam bo jesli jest jakis problem to bym Ci nawet przyslala  . Nie wiem jak to wyglada w Polandzie i czemu sie kupuje od znajomych a nie z kantoru''

A tu jest moja odpowiedz : Jak ci sie nie podoba Polska to nie przyjeżdzaj i powtarzam nie zaśmiecaj FORUM!!!!

A tu jest moja odpowiedź - wrzuć na luz, OK? Napisała info z błędem i tyle, które zresztą zaraz poprawiono, a Ty robisz wielkie halo i sam śmiecisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jackie, najwidoczniej nie wszyscy wiedza, ze forum dyskusyjne sluzy do dyskusji, a w dyskusji nie wszyscy sa nieomylni. Przykre to, ze ja chce tylko porozmawiac, a ktos mnie atakuje i obraza bo nie po to tu wchodze. W pyskowke ze Skandalem nie bede sie wdawac chociaz probuje prowokowac jak sie da- moze moderator cos powie w tym temacie bo ja sie czuje tonem wypowiedzi obrazona. Zreszta nawet Twoj komentarz swiadczy o tym, ze to jest nie w porzadku nie mowiac o pierwszym punkcie regulaminu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...