Skocz do zawartości

America votes 2004...


Chomik

Kogo wybralibyscie w wyborach prezydenckich w USA?  

15 użytkowników zagłosowało

  1. 1.

    • 1. George W. Bush
      7
    • 2. John Kerry
      6
    • 3. Ralph Nader
      0
    • 4. ?adnego z nich...
      2


Rekomendowane odpowiedzi

Zaglosowalem na Busha, mimo iz jestem przeciwny wojnie w Iraku... Dlaczego zatem nie Kerry? Moze wybor "mniejszego zla" :?: Chyba decydujace dla mnie sa ich stanowiska wobec obrony zycia, zwiazkow homoseksualnych, a poglady Republikanow znacznie blizsze mojemu swiatu wartosci... Poza tym wydaje mi sie, ze - abstra[beeep]ac od bledow politycznych - Bush przekonujaco stanal na czele zaatakowanego panstwa po 9/11, ulepszajac chocby prace sluzb imigracyjnych... :D

Pozdrawiam,

DAWID

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Kaliforni prawie wszyscy palaja nienawiscia do Busha. Widac to najlepiej po bumper stickers jakie sobie przyklejaja do samochodow :D

Zgadzam sie z nimi w jednym - wojna w IQ, setki (tysiace juz chyba) zabitych zolnierzy amerykanskich, brak jakiegos konkrentego kierunku "co dalej"...

Na pozostalych aspektach po pierwsze sie nie znam, po drugie nie interesuje sie polityka, wiec sie nie wypowiadam ;)

Pozdrowienia z San Francisco!

dagmarcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kerry? niee, on chce poprawic (polepszyc) standard zycia amerykanow ktory i tak jest wysoki, zwiekszyc zasilki dla bezrobotnych zamiast obnizyc...tu kto chce pracowac ten pracuje ten kto nie chce idzie na zasilek...

wiec chyba Bush zostaje

ostatnio chodza sluchy (pewnie puszczone przez przeciwnikow Busha ) ze Bush chce przywrocic obowiazkowy pobor do wojska i ma zamiar to oglosic po wyborach co by mlodziezy i matek nie denerwowac przed wyborami;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...