Skocz do zawartości

America votes 2004...


Chomik

Kogo wybralibyscie w wyborach prezydenckich w USA?  

15 użytkowników zagłosowało

  1. 1.

    • 1. George W. Bush
      7
    • 2. John Kerry
      6
    • 3. Ralph Nader
      0
    • 4. ?adnego z nich...
      2


Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

yyekstra, tez sie ciesze ze wygral kandydat chrzescijansko-zydowskich fundamentalistow, ludzi z najwyzszego progu podatkowego, zbrojonego betonu konserwatywnego, wielkich korporacji (zwlaszcza zbrojeniowych i naftowych) oraz rednecków z Srodkowego Zachodu i Gor Skalistych (bo w stanach, gdzie wiecej bylo ludzi majacych olej w glowie, czyli w wiekszosci stanow z wieloma waznymi osrodkami przemyslowymi czy akademickimi wygral Kerry); tylko zastanawia mnie jedno: czemu w Polsce tylu ludzi, zwlaszcza takich co chca wiazac w pewnym sensie swoja przyszlosc z USA, popieralo kandydata ktory dazy do ograniczenia imigracji i jeszcze na dodatek wprowadza ten jakze mily zwyczaj sciagania odciskow palcow na lotniskach. Przeciez to jest strzelanie sobie samoboja. Kompleks nizszosci, lubimy jak nas Wielki Brat upokarza? Pomojajac fakty nieistotne w zasadzie dla Polakow (bo co nas to obchodzi ze Bush powieksza deficyt, rozwala gospodarke obnizajac podatki najbogatszym, rozwala nauke i ochrone zdrowia, uwiklal kraj w niepotrzebne awantury zbrojne i jest milosnikiem iscie islamskiego pojecia moralnosci, z dodatkeim moralnosci Kalego) to jak mozna poprzec czlowieka, ktory mnie zmusza do hanbiacego i ponizajacego dawania odciskow na lotnisku? Masochizm czy co? Czy ja, jako Polak, jestem gorszym turysta/studentem niz Francuz czy Niemiec, ktorego rzad olewa Wuja Sama zamiast wlazic mu w [beeep]e, jak to polskie wladze czynia?

Uff, przepraszam za post w zasadzie nie pasujacy do tego forum, ale jak juz zobaczylem temat o wyborach w USA to nie moglem sie powstrzymac :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...