Skocz do zawartości

wymagany zawod do H1B


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie, mam pytanie (chyba glownie do Pani Kariny) odnosnie listy zawodow bedacych warunkiem koniecznym do starania sie o wize H1B. Pojawia sie na niej m.in. prawo. Ukonczylam administracje na Wydziale Prawa i Administracji (specjalnosc administracja publiczna), ktora jest -jak by nie bylo- scisle powiazana z prawem jako takim i procedurami w strukturach administracji rzadowej i samorzadowej, a ponadto z technikami zarzadzania, ekonomia i zagadnieniami ksiegowymi, mam kilka lat doswiadczenia w pracy w administracji rzadowej na samodzielnym stanowisku. Czy wobec powyzszego sa podstawy aby uznac ten zawod za jeden ze 'specjalnych'? Dziekuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie, mam pytanie (chyba glownie do Pani Kariny) odnosnie listy zawodow  bedacych warunkiem koniecznym do starania sie o wize H1B. Pojawia sie na niej m.in. prawo. Ukonczylam administracje na Wydziale Prawa i Administracji (specjalnosc administracja publiczna), ktora jest -jak by nie bylo- scisle powiazana z prawem jako takim i procedurami w strukturach administracji rzadowej i samorzadowej, a ponadto z technikami zarzadzania, ekonomia i zagadnieniami ksiegowymi, mam kilka lat doswiadczenia w pracy w administracji rzadowej na samodzielnym stanowisku. Czy wobec powyzszego sa podstawy aby uznac ten zawod za jeden ze 'specjalnych'? Dziekuje :lol:

Owszem, pojawia sie prawo, tyle, ze chcacy byc sponsorowanym jako prawnik musisz miec zdana licencje w USA zanim zaczniesz skladac dokumenty o wize H1B.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...