Skocz do zawartości

wszyscy pytaja sie co zrobic po slubie z obywatelem/elka


pavel1975

Rekomendowane odpowiedzi

USCIS nic nie obchodzi czy małżeństwo jest z miłości. Możesz wziąć ślub z facetem dlatego że podoba Ci się sposób w jaki Ci stopy masuje :) Nie ma też obowiązku skonsumowania małżeństwa. Ma NIE BYĆ DLA PAPIERÓW. I to wszystko :)

No i wlasnie tego nie rozumie...no bo na jakiej podstawie oni odrzucaja te 40% procent wnioskow? Czy to tak trudno zadbac o to zeby wszystko wygladalo autentycznie jak robi sie to dla papierow? No bo chyba nikt na interview nie mieknie tak, ze sie w koncu przyznaje? Chyba, ze odrzucaja juz na etapie skladania papierow i do interview nie dochodzi nawet?

Ja wyszlam za maz z milosci ale tak sie czuje przerazona tym, ze mi USCIS wpadnie do domu, bedzie pytac o ulubione pozycje(bo nawet takie [beeep]y ludzie mowia jak sie pyta o pytania na interview) i w ogole zaatakuje detektorem klamstw, ze mi juz energii brakuje na wypelnianie papierow :cry: ide sie upomniec o masaz stopek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wlasnie tego nie rozumie...no bo na jakiej podstawie oni odrzucaja te 40% procent wnioskow?

Częś wniosków jest odrzucana z powodu źle wypełnionych papierów lub brakujących dokumentów. Lub dlatego że osoby nie są uprawnione do tego by na nie składać petycję.

Czy to tak trudno zadbac o to zeby wszystko wygladalo autentycznie jak robi sie to dla papierow?

Nie musisz kochać swojego męża i nie musisz z nim sypiać, ale jako jego żona na pewno wiesz w które dni przyjedżają po śmieci, czy w sypialni jest dywan i jaki kolor ma Wasza lodówka. Nawet jeśli nie robisz mężowi kawy to po jakimś czasie mieszkania z nim wiesz czy pija bezkofeinową czy zwykłą, bo opakowanie kawy stoi w szafce :)

Ja wyszlam za maz z milosci ale tak sie czuje przerazona tym, ze mi USCIS wpadnie do domu, bedzie pytac o ulubione pozycje(bo nawet takie [beeep]y ludzie mowia jak sie pyta o pytania na interview)

Ludzie wymyślają cuda na kiju. To tak jak z wyrywaniem zęba - każdy zawsze twierdzi że miał korzenie długie na metr i splecione ze sobą :D

Wyluzuj :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...