Skocz do zawartości

ile trzba odczekac by ponownie wjechac do USA


Yanis

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawa jest tego tymu.Gdzies ju wspomnialem na forum o tym ale powtorze bo mi bardzo zalezy.Mieszkam w okolicach Denver.Wlasnie odwiedzila mnie moja matka na wizie turystycznej.miala byc 3 miesiace,jednak po 2 tygodniach zmarla jej matka moja babcia i mama poleciala na pogrzeb.teraz chciala by wrocic ponownie na kilka miesiecy czy tygodni...minely niecale 2 tygodnie.czy ktos mial juz taki przypadek?czy sa jakies szanse czy trzeba poczekac.Ona jest na urlopie wiec ciagel ma czas na powrot.pozniej juz nie za bardzo.

dzieki i pozdro zza oceanu

Yanis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten temat bylk poruszany chyba dwa dni temu... nie ma limitu... moze wrocic zaraz nastepnym samolotem do usa... prawo nie reguluje czestotliwosci odwiedzin w usa jesli ma wize turystyczna z mozliwoscia wielokrotnego przekraczania granicy to jest to ilosc nie okreslona.... wiec moze teoretycznie przyleciec do usa po raz kolejny po przekraczeniu granicy innego panstwa zaraz drugim lotem do usa....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yanis czytalem o takim przypadku ze tez przylecial chlopak do USA i byl 2-3 tygodnie i musial wrocic do Polski na pogrzeb i za kolo 2 tygodni znow przylecial i dostal wize na 6 miesiecy...a Twoja Mama ile razy byla w USA juz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...