Skocz do zawartości

promesa wizowa na 10 lat


Rekomendowane odpowiedzi

Witam cieplutko i prosze o odpowiedz: co oznacza promesa wizowa na 10 lat? Taka dzisiaj w Krakowie otrzymala moja corka. Czy to oznacza, ze moze przyjezdzac do Stanow co jakis czas bez wizyty w konsulacie?? Gdzie moge znalezc informacje na ten temat?

..z gory dziekuje za podpowiedz..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakuje się i wylatuje na max 6 miesięcy(pod warunkiem pozytywnego nastawienia oficera imigracyjnego na lotnisku w US) przed koncem tego terminu opuszcza granice USA i po jakimś czasie leci na następny okres nie przekraczający 6 miesięcy itd.

Jest tego sporo na forum , poszukaj a dowiesz się wiecej.

Pozdr :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo.. dziekuje ci za odpowiedz. Probowalam poszukac na forum, ale chyba nie umiem korzystac z wyszukiwarki.. cos jest nie tak, bo wklepuje gdzie nalezy interesujace mnie haslo, a w odpowiedzi mam te same kolejne watki..

W sprawie przylotow i odlotow Oli do USA, to nie ma zagrozenia, ze bedzie jezdzic w kolko.. planujemy odwiedziny co dwa lata.

Martwi mnie tylko na jaki czas wykupic jej bilet, skoro do konca nie wiadomo jak dlugo pozwola jej byc w Stanach z pierwsza wizyta.

Jeszcze raz dziekuje i pozdrawiam cieplutko.. paaaaa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bilet nie podlega wymianie, bo jest kupiony za jedyne 600 dolarow.

Mysle pozytywnie.. mysle.. bo inaczej nie kupowalabym biletu z okreslona data powrotu. Chcialam tylko wyrazic opinie, ze to jest glupie, zeby do konca nie wiedziec na sto procent takiej podstawowej rzeczy jak termin wlasnego powrotu..

Pozdrawiam.. paaaaa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz wymieniac biletu, dowiedz sie tylko, czy jest mozliwosc zmiany daty powrotu.

Dokładnie. Takie przebookowanie terminu kosztuje zazwyczaj troszkę ponad 100$. Ja myślę, że i tak dadzą jej na co najmniej 3 miesiące, więc jeśli bilet nie przekracza tego terminu powinno być ok.

Poza tym jeśli wbiją jej wizę na mniej niz chce, to na miejscu może starac się o jej przedłużenie (wraz z osobą, która ją zaprosiła) tak więc będzie dobrze :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...