Skocz do zawartości

bagaż --> mały trik czy tak się da?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałam spytać czy do luku bagażowego można dać torbę? taką zwykłą na ramię jak na zakupy :D ??? ponieważ mam dużą walizkę w której wszystko zmieszczę ale.... jest za ciężka, więc chciałam same ciężkie rzeczy dać do tej torby, gdyż są to rzeczy o małych wymiarach i nie potrzeba mi drugiej walizki :) tylko nie wiem czy do luku bagażowego nie jest czasem wymagana "twarda walizka" :D proszę o odpowiedź i z góry dziękuję ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, chciałam spytać czy do luku bagażowego można dać torbę? taką zwykłą na ramię jak na zakupy :D ??? ponieważ mam dużą walizkę w której wszystko zmieszczę ale.... jest za ciężka, więc chciałam same ciężkie rzeczy dać do tej torby, gdyż są to rzeczy o małych wymiarach i nie potrzeba mi drugiej walizki  :) tylko nie wiem czy do luku bagażowego nie jest czasem wymagana "twarda walizka" ;) proszę o odpowiedź i z góry dziękuję :D

Ale masz na mysli taka "foliowke"?

czy taka na ramie, ale zapinana na zamek blyskawiczny?

Walizka nie musi byc "twarda" ale musi byc trwale zamknieta jakims zamkiem,guzimami, czyms takim.Luzno otwartej czy zawiazanej foliowki Ci nie odprawia.:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tym bagazem podrecznym - czy ciagle mamy go przy sobie, czy "przelatuje" gdzies przez obsluge? majac plecak z nie do konca 100% pewnym zamkeim blyskawicznym (od swieta sie otwiera, a znajac zycie w najmniej odpowiednich momentach :) ), wiec pytam czy moge go spokojnie brac, bo bede mial go na oku/przy sobie non stop?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już nadawałam torby podróżne i przeszły to bez problemu. Ważne by miały dobre zamknięcie. No i nie radzę do środka wkładać nic co może zostać uszkodzone, bo faktycznie rzucają bagażem niemiłosiernie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tym bagazem podrecznym - czy ciagle mamy go przy sobie, czy "przelatuje" gdzies przez obsluge? majac plecak z nie do konca 100% pewnym zamkeim blyskawicznym (od swieta sie otwiera, a znajac zycie w najmniej odpowiednich momentach :) ), wiec pytam czy moge go spokojnie brac, bo bede mial go na oku/przy sobie non stop?

Przez rentgena. Poza tym masz go cały czas przy sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...