Skocz do zawartości

medical examinations


Rekomendowane odpowiedzi

Hmm... pierwsze z glupich pytan, wkrotce bedzie wiecej. Przedewszystkim czy do formularza I-130 (tj do wizy emigracyjnej) potrzebuje te wszystkie badania. Poza tym czy musze one koniecznie byc zrobione w tych punktach wymienionych na stronie ambasady. Jezdzenie na pobieranie krwi np. do Krakowa jest troche dziwne. Poza tym mam wiekszosc aktualnych badan wiec robi mi sie slabo jak mam za nie placic jeszcze raz. A i jeszcze jedno czy sa jakies ograniczenia czasowe? Tz na jak dlugo przed zlozeniem dokumentow musze miec wykonane badania, czy moge zaczac to zalatwiac sporo wczesniej? Kurcze boje sie pobierania krwi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D:);)

czesc Majka nie boj sie w amicorze w Krakowie robia to metoda bezbolesna aparacik pobiera, ja nie chcialam sobie dac tez zrobic. Badania musisz miec robione w placowkach wyznaczonych przez ambasade. rentgena radze zrobic na Sw. Anny jest troszke taniej i mnie ludzi niz na rynku, nie wiem ile sa wazne albo miesiac albo 3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

na stronie ambasady mozna znalezc:

Wyniki badań lekarskich ważne są jeden rok. Jednakże w momencie wydania wizy badania powinny być ważne przynajmniej tyle, ile wiza (tzn. 6 miesięcy). W przeciwnym razie ważność wizy zostanie ograniczona do okresu ważności badań.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...