Skocz do zawartości

Potrzebujesz amerykanskiej komorki???


agness

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich wyjezdzajacych do USA. Najwazniejsza rzecza w Usa na poczatku jest posiadanie telefonu z amerykanskim numerem. Szukajac pracy w USA musisz zostawic potencjalnemu pracowdawcy swoj numer kontaktowy.

Mam do sprzedania karte startowa predaid w sieci T-mobile. Numer jest aktywny do sierpnia 2006. Pozniej mozna przedluzyc waznosc kolejnym doladowaniem telefonu. Na karcie pozostalo okolo 20 minut do wykorzystania. Do karty dodaje amerykanska komorke Nokia 6010 ( srebna, z kolorowym wyswietlaczem, o wymiarach 11cm na 5cm)Telefon jest dwuzakresowy i dziala tylko w Ameryce Polnocnej. Zestaw zawiera pudelko, instrukcje, gwarancje i zestaw sluchawkowy. Zapewniam wszytskich, ze siec T-mobile jest najtansza jezeli chodzi o prepaid. Wszedzie mozna dokupic karty doladowujace.

Za $10 karta masz 30 minut do wykorzystania ( 50 min GC) karta przedluza waznosc o 1 miesiac

Za $25 - 130minut (150 minut GC) przedluza waznosc o 3 miesiace

Za $50 - 400minut (460 minut GC) przedluza o 3 miesiace

Za $100 - 1000minut - przedluza waznosc konta o rok

Ja doladowalam konto karta za 100$ w sierpniu 2005 i dzieki temu numer ejst aktywny przez rok, a poza tym stalam sie Gold Rewards Customer i przy kazdym nastepny doladowaniu dostaje wiecej minut Zaznaczylam to w nawiasach GC.

Standarowa cena karty startowe z numerem telefonu i z 60 minutami na koncie kosztuje w USA $50 Taniej nie kupisz startera.

Atutem mojej ofert jest telefon z amerykanska ladowarka, dziala przy napieciu 110 Volt Odradzalabym uzywanie polskiego telefonu z polska ladowarka poniewaz przy nizszym napieciu dwa razy dluzej sie laduje, pobiera duzo wiecej pradu, a w przyszlosci moze to zaszkodzic i zepsuc telefon. Poza tym trzeba kupic adapter bo wtyczki sie roznia.

Wszystkich zainteresowanych prosze o kontakt mailowy agatahh@o2.pl

Jestem z Lublina, i jezeli ktos z tych okolic jest zainteresowany chetnie przekaze telefon z karta osobiscie.

Pozdrawiam

Agnieszka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Hej,

Ale w cingular masz mozliwosc zakupienia zestawu za minum $35 z beznadziejnym telefonem. I ta opcja jest mozliwa przy zakupach wylacznie przez internet. A koszt jedenej minuty w cingular to 25c. Jezeli chcesz kupic telefon z karta w salonie zaplacisz min. $$60. Ja osobiscie mialam telefon w cingular dwa lata temu i bylam niezadowolona poniewaz "zjadalo" mi za duzo minut. Dlatego tez w tamtym roku kupilam telefon w t-mobile, ktory jest duzo lepsza siecia i przede wszytskim tansza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Ale w cingular masz mozliwosc zakupienia zestawu za minum $35 z beznadziejnym telefonem. I ta opcja jest mozliwa przy zakupach wylacznie przez internet. A koszt jedenej minuty w cingular to 25c. Jezeli chcesz kupic telefon z karta w salonie zaplacisz min. $$60. Ja osobiscie mialam telefon w cingular dwa lata temu i bylam niezadowolona poniewaz "zjadalo" mi za duzo minut. Dlatego tez w tamtym roku kupilam telefon w t-mobile, ktory jest duzo lepsza siecia i przede wszytskim tansza.

Ale t-mobile nie wszedzie dziala, praktycznie poza metropoliami nie ma zasiegu, tak wiec napewno bym nie polecal t-mobile dla kogos kto nie bedzie pracowal w NYC i NJ. Wielu znajomych mialo t-mobile w NJ i po przeprowadzce do Pensylvanii musieli zmienic t-mobile na Cingular, Verizon czy nawet Nextel.

No i ten Twoj telefon tez nie jest zadnym cudem techniki wiec nie przesadzaj.

No na koniec ten sam telefon co Twoj kosztuje teraz nowka w sklepie $49.99 wiec 150zl wg mnie to zdzieranie kasy z niewiedzacych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat jest jakiś aktywny temat o telefonach to napiszę:

Hm błądze po stronie cingular'a i nie mogę doszukać się możliwych prepaidów. Jakie telefony są do nich przeznaczone oraz ceny.

Chcę zamówić jakiś pakiet dla 4 osób z 4 telefonami. Gdzie można się o czymś takim dowiedzieć?

Udało się komuś z Was kupić telefon na ebayu? Interesuję się tym trochę ostatnio i widzę że telefon jest dosyć mało jak na całe USA a zainteresowanie bardzo duże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Ale w cingular masz mozliwosc zakupienia zestawu za minum $35 z beznadziejnym telefonem. I ta opcja jest mozliwa przy zakupach wylacznie przez internet. A koszt jedenej minuty w cingular to 25c. Jezeli chcesz kupic telefon z karta w salonie zaplacisz min. $$60. Ja osobiscie mialam telefon w cingular dwa lata temu i bylam niezadowolona poniewaz "zjadalo" mi za duzo minut. Dlatego tez w tamtym roku kupilam telefon w t-mobile, ktory jest duzo lepsza siecia i przede wszytskim tansza.

Kazdy, kto poleci do USA umie tez zamowic cos na internecie!

Za to w Cingular PrePaid za 1$ dziennie mozesz miec bez limitu rozmowy do abonentow sieci Cingular i AT&T .

W Tmobile tego nie masz!

Ja osobiscie mialem Tmobile rok temu i strasznie bylo z zasiegiem poza NY.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Ale w cingular masz mozliwosc zakupienia zestawu za minum $35 z beznadziejnym telefonem. I ta opcja jest mozliwa przy zakupach wylacznie przez internet. A koszt jedenej minuty w cingular to 25c. Jezeli chcesz kupic telefon z karta w salonie zaplacisz min. $$60. Ja osobiscie mialam telefon w cingular dwa lata temu i bylam niezadowolona poniewaz "zjadalo" mi za duzo minut. Dlatego tez w tamtym roku kupilam telefon w t-mobile, ktory jest duzo lepsza siecia i przede wszytskim tansza.

A ty sprzedajesz telefon przez internet czy w salonie :) hehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...