Skocz do zawartości

Potrzebujesz amerykanskiej komorki???


agness

Rekomendowane odpowiedzi

Akurat jest jakiś aktywny temat o telefonach to napiszę:

Hm błądze po stronie cingular'a i nie mogę doszukać się możliwych prepaidów. Jakie telefony są do nich przeznaczone oraz ceny.  

Chcę zamówić jakiś pakiet dla 4 osób z 4 telefonami. Gdzie można się o czymś takim dowiedzieć?

Udało się komuś z Was kupić telefon na ebayu? Interesuję się tym trochę ostatnio i widzę że telefon jest dosyć mało jak na całe USA a zainteresowanie bardzo duże.

http://onlinestorez.cingular.com/cell-phon..._isPrepaid=true

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Widze, ze bardzo wiele osob tu obecnych jest zwolennikami cingulara. Ja i tak wole t-mobile.

Jezeli uwazacie ze cena sugerowana jest za wysoka, to w takim razie ile proponujecie. Wystawiam telefon na aukcje. Jak jest ktos zainteresowany niech pisze swoje propozycje.

Goraco pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za ta sama cene mozna w T-Mobile kupic ten sam telefon (nowy) z 25$ do wygadania (Aktywacja 50$ + telefon 0$, do wykorzystania z tego 25$ na rozmowy i smsy).

Pozdr.

chciales chyba napisac 80$? Bo tyle trzeba wyciagnac na poczatek, a potem dopiero wysla mail rabate, ktory rownie dobrze moze dojsc do klienta po 2 miesiacach, jak juz ktos z USA wroci :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze, ze bardzo wiele osob tu obecnych jest zwolennikami cingulara. Ja i tak wole t-mobile.

Jezeli uwazacie ze cena sugerowana jest za wysoka, to w takim razie ile proponujecie. Wystawiam telefon na aukcje. Jak jest ktos zainteresowany niech pisze swoje propozycje.

Goraco pozdrawiam.

Mi tam Cingular czy Tmobile nie robi roznicy, ale raczej o cene jaka zachcialas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za ta sama cene mozna w T-Mobile kupic ten sam telefon (nowy) z 25$ do wygadania (Aktywacja 50$ + telefon 0$, do wykorzystania z tego 25$ na rozmowy i smsy).

Pozdr.

chciales chyba napisac 80$? Bo tyle trzeba wyciagnac na poczatek, a potem dopiero wysla mail rabate, ktory rownie dobrze moze dojsc do klienta po 2 miesiacach, jak juz ktos z USA wroci :)

Nie, chodzilo mi o 50$ wlasnie (a wlasciwie 52,5$ , bo nie dodalem 5% taxu). Tyle kosztowal zestaw bezposrednio w salonie TMobile (nie przez siec, zero mail-in-rebates).

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcialem was zapytac o jedna sprawe

czy to prawda ze w usa nie wazne czy ktos do ciebie dzwoni czy ty dzwonisz to zawsze kase z karty wsysa ??

i jak i gdzie zorganizowac najtansza opcje komorki pre paid ??

domyslam sie ze moja nokia 6020 nie zatrybi w usa bo 2 zakresowa??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...