Skocz do zawartości

Bilet


sarnat

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, już 26 .06 wylatuję do USA (New Richmond) mam problem z biletem, chciałbym się dowiedzieć czegoś więcej o której godzinie wylatuje, ile bagażu mogę zabrać o której godzinie mam przesiadkę (przesiadka w Paryżu w CDG) niestety z tego co widzę na bilecie nie ma takich informacji. Podana jest strona www.asia.travel.pl ale tam też nic nie znalazłem :/ co zrobić?? Ile czasu przed wylotem powinienem się stawić na lotnisku? Ps. to mój pierwszy lot :) Do doświadczonych forumowiczów: co zabieraliście wylatując do Stanów? Jakieś jedzenie (zupki chińskie, konserwy), a co z lekami , czy nie będzie problemu przy odprawie jak zobaczą że wiozę jakieś medykamenty? Ostatnie pytanie, mianowicie trasa lotu kończy się docelowo w Chicago, pracować i mieszkać mam w New Richmond w stanie Wisconsin jest to ok 230mil od Chicago, jak mam pokonać taki odcinek drogi (jest trochę kilometrów:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie problem w tym że bilet miałem załatwiany przez biuro ACP, jak wchodzę na www.checkmytrip.net i wpisuje numer rezerwacji i swoje nazwisko to pojawia się taki komunikat "Your reservation number could not be found. Please check your reservation number and the spelling of your last name, and try again, or contact your travel provide". Nie wiem co sobie myśleć:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie problem w tym że bilet miałem załatwiany przez biuro ACP, jak wchodzę na www.checkmytrip.net i wpisuje numer rezerwacji i swoje nazwisko to pojawia się taki komunikat "Your reservation number could not be found. Please check your reservation number and the spelling of your last name, and try again, or contact your travel provide". Nie wiem co sobie myśleć:/

No to może masz rezerwację w innym systemie (tak jak ja) - Worldspan?

SPRAWDŹ!

http://www.mytripandmore.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście na bilecie jest napisane : SERVICE AIR FRANCE - AF 1247 sprawdzałem tego linka http://www.mytripandmore.com/ ale wpisuje kod rezerwacji i nazwisko i pisze że takiej rezerwacji nie ma :/

ech, ok. W takim razie powiedz co masz napisane na rezerwacji. Chodzi o oznaczenia lotów - masz coś takiego oprócz AF1247?

AF1247 to lot:

Warszawa - Paryż

wylot: 7:05, przylot do Paryża 9:30

WARSZAWA: Terminal 1

PARYŻ: Terminal 2B

samolot: Airbus A320.

Co masz dalej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...