Jump to content

Recommended Posts

Wlasnie wyplenilem swoja apliakcje o wize turystyczna ale co dalej najpierw trzeba chyba wplacic pieniadze na konto ale nie znam ich numeru konta i jaki jest numer telefonu zeby sie umowic z nimi na wizyte? PRosze o szybka information !

Link to comment
Share on other sites

A gdzie pisze w paszporcie bo jest tam takie cos jak miejsce wydania paszportu , szukalem czy w paszposrcie tam cos pisze ale niestety nie znalazlem :) pisze tylko ze wydal to wojewoda dolnoslaski i tyle .......... POMOZCIE !!!

Link to comment
Share on other sites

miles to piszesz ze wojewoda dolnoslaski  :)

sly6, a czy wojewoda dolnośląski to jest osoba czy miejsce? :wink:

Wydaje mi się, że piszesz nazwę miasta, gdzie znajduje się najbliższy urząd paszportowy pod który podlegasz (jak jesteś z Wrocławia to Wroclaw, jak jesteś z Polanicy - jeśli tam jest Urząd Paszportowy - to piszesz Polanica-Zdroj) ;)

Link to comment
Share on other sites

monroe ja tam pisalem ze mi wydal wojewoda lubelski bo tak mam w paszporcie i tego nalezy sie trzymac .

sly6, to nie o to chodzi, czytaj troszkę uważniej i nie wprowadzaj ludzi w błąd :) Czy miejsce wydania paszportu to: "wojewoda lubelski"?! No proszę Cie... :lol: Jesteś z Lublina, to trzeba było napisać: Lublin.

Ja jestem z Bielska-Białej. Paszport wydał mi wojewoda śląski, ale miejsce wydania paszportu to: BIELSKO-BIAŁA. Zawsze tak wpisywałem i wpisuję, nigdy nie było żadnego problemu, nawet we wnioskach o promesę ;)

Na DS-156 jest rubryka nr 2:

"Place of Issuance: City"

I co wpiszesz?

Wojewoda śląski tudzież dolnośląski albo inny?! :D

Link to comment
Share on other sites

monroe nie zamierzam z Toba dyskutowac ,,wiele razy bylem po wize i zawsze tak pisalem i wszystko bylo ok

MIEJSCE WYDANIA PASZPORTU [MIASTO] pisałeś:

"wojewoda lubelski"

:?: :!:

Gratuluję więc!

:);)

https://evisaforms.state.gov/ds156.asp?lang=5

[pkt. 2: Miejsce wydania paszportu: nalezy wpisać miasto, wybrać państwo a następnie napisać województwo. Nie ma tam miejsca na "wojewodę lubelskiego/śląskiego/dolnośląskiego" etc.]

PS. sly6, skup się i przeczytaj raz jeszcze dokładnie. Nie chodzi o organ wydający paszport, tylko miejsce wydania paszportu. Ja byłem po promesę 2 razy a i wiele razy także zdarzyło mi się wypełniać różne inne dokumenty... Nie rozumiesz, że to nie jest kwestia "dyskutowania" tylko czytania?! :D Pozdrawiam... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...