Skocz do zawartości

Tegoroczne zmagania o wizę do Kanady :)


krystian1986

Rekomendowane odpowiedzi

Wysłany: 27-06-2006, 12:37 Tegoroczne zmagania o wizę do Kanady :)

--------------------------------------------------------------------------------

Witam wszystkich serdecznie.

Mam mały dylemat,otóż czy jechać w tym roku po wize do Kanady(tym razem wielorazową).

Byłem juz kanadzie dwa razy mając 15 i 17 lat. Teraz mam 19. W tamtym roku stawałem po wizę jednorazową i niestety jej nie dostałem(do USA z resztą też ;/),gdyż powiedziała mi pani konsul że nie wrócę na studia. Poszedłem na te studia,ale niestety w styczniu zrezygnowałem bo to nie było to o co mi chodziło. W tym roku znów idę, no ale teraz jestem praktycznie w takiej samej sytuacji co rok temu. Nie wiem dokładnie co mam mówić,chociaż wiem że nie ma na to jednoznacznej recepty. Ale moze wy mi podpowiecie,bo ciotka mi wysyla te zaproszenia co dwa meisiące i bardzo sie chce ze mna zobaczyć.Jakie mam szanse na dostanie tej wizy? Jakie papierki mam sobie wyczaić?Czy lepiej składać wniosek znów o jednorazową czy jednak o wielorazową? Pomóżcie. Z góry dziękuje za rady.

Krystian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krystian1986 a to zalezy czy nauka jezyka bedzie do 6 miesiecy czy ponad 6 miesiecy >

jak nauka trwa do max. 6 miesiecy to dostajesz wize turystyczna a jak powyzej to wize studencka

co do tych wiza to masz tutaj wyjasnione:

http://www.dfait-maeci.gc.ca/canada-europa...n_canada-pl.asp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytam, zeby zrozumiec Ciebie zanim cos powiem. :) Skoro nie zamierzasz emigrowac do Kanady na stale, to zajmij sie najpierw przyszloscia w Europie. Byc moze ta przyszlosc bedzie sie wiazala z praca lub studiami? Wtedy wize powinienes dostac. Nie zaszkodzilo by, zeby Ci ciotka troche kasy tez podeslala na konto oszczednosciowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...