Jump to content

Jaką mamy szansę na dostanie wizy do Kanady???


lena06

Recommended Posts

Opiszę moją sytuację: W tym roku razem z chłopakiem skończyliśmy studia i jesteśmy już po obronie. Chcemy wyjechać do Kanady na co najmniej pół roku. Jaką mamy szansę na dostanie wizy do Kanady jeśli:

--- 2x byliśmy w Stanach i 2x wróciliśmy w terminie (jako studenci),

--- nie będziemy mieć zaproszenia a jako cel podróży podalibyśmy oczywiście zwiedzanie Kanady,

--- nie pracujemy obecnie w Polsce.

Czy wystarczą silne więzi rodzinne w Polsce aby dostać wizę? Nie mamy samochodu ani mieszkania. Pieniądze na podróż mielibyśmy od rodziców jako prezent za ukończone studia i pieniądze zarobione w Stanach razem jakies 10.000 zl

Jeśli ktoś z was był w takiej samej sytuacji lub podobnej to proszę o odpowiedź.

Dzięki

Link to comment
Share on other sites

A co oprócz mieszkania, pracy w Polsce czy samochodu może mnie tu trzymać?? Może mi coś podpowiesz? Może ja to mam ale o tym teraz nie pamiętam. Czy np. mając zaciągnięty np. jakiś kredyt czy to wystarczy? Wiadomo że musiałabym wrócić do Polski żeby go spłacić.

Link to comment
Share on other sites

lena06 np szkola sie trzyma(studia)a co do kredytu to chyba ze wezmiesz na mieszkanie(dom) i pokazesz ze masz cos wlasnego tzn akt wlasnosci..mozesz postarac sie wyjazd na nauke jezyka .

Link to comment
Share on other sites

Czy wiecie jakie zdjęcia potrzebne są do wizy kanadyjskiej? To mają być typowe wizowe 5cm x 5cm z twarzą na wprost, czy normalne zdjęcia paszportowe? I ile tych zdjęć? Ewentualnie podeślijcie link gdzie jest o tym napisane.

Dzięki, pozdr

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...