Skocz do zawartości

Jaką mamy szansę na dostanie wizy do Kanady???


lena06

Rekomendowane odpowiedzi

Opiszę moją sytuację: W tym roku razem z chłopakiem skończyliśmy studia i jesteśmy już po obronie. Chcemy wyjechać do Kanady na co najmniej pół roku. Jaką mamy szansę na dostanie wizy do Kanady jeśli:

--- 2x byliśmy w Stanach i 2x wróciliśmy w terminie (jako studenci),

--- nie będziemy mieć zaproszenia a jako cel podróży podalibyśmy oczywiście zwiedzanie Kanady,

--- nie pracujemy obecnie w Polsce.

Czy wystarczą silne więzi rodzinne w Polsce aby dostać wizę? Nie mamy samochodu ani mieszkania. Pieniądze na podróż mielibyśmy od rodziców jako prezent za ukończone studia i pieniądze zarobione w Stanach razem jakies 10.000 zl

Jeśli ktoś z was był w takiej samej sytuacji lub podobnej to proszę o odpowiedź.

Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co oprócz mieszkania, pracy w Polsce czy samochodu może mnie tu trzymać?? Może mi coś podpowiesz? Może ja to mam ale o tym teraz nie pamiętam. Czy np. mając zaciągnięty np. jakiś kredyt czy to wystarczy? Wiadomo że musiałabym wrócić do Polski żeby go spłacić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wiecie jakie zdjęcia potrzebne są do wizy kanadyjskiej? To mają być typowe wizowe 5cm x 5cm z twarzą na wprost, czy normalne zdjęcia paszportowe? I ile tych zdjęć? Ewentualnie podeślijcie link gdzie jest o tym napisane.

Dzięki, pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...