Skocz do zawartości

Prawda o zyciu w USA.


california855

Rekomendowane odpowiedzi

to ze jestesmy za granica nie znaczy ze nagle jestesmy bracmi. Na bacznosci trzeba sie miec wszedzie czy w kraju czy zagranica. Sa rozni ludzie, jak to juz wyzej zostalo napisane. Sa zlodzieje w kraju i ci sami jada zagranice.

Jezeli jest ktos uczciwy to czy w POlsce czy USA bedzie uczciwy.

Dlatego tez podkreslam, ze nalezy zaczac od zmiany nastawienia u siebie:

what goes around, comes around jak glosi przyslowie:) a wiec szerzmy dobry przyklad, badzmy dla siebie zyczliwi to i inni odplaca nam tym samym:) :) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 98
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Nie twierdze, ze jestesmy bracmi, ani w Polsce, ani poza granicami kraju.

Zgadzam, na bacznosci nalezy sie miec wszedzie, tylko to nie byla kradziez kieszonkowa, ale ordynarne wyrwanie mi portfela z reki z usmiechem na twarzy i ze slowami - ze skoro ja jestem legalnie to na pewno duzo zarabiam i powinnam postawic temu czlowiekowi i jego kolezkom wodke.

Tak czy inaczej, po tym i jeszcze paru innych przykrych wydarzeniach nie szukam kontaktu z Polakami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I couldn't agree more. Sa ludzie uczciwi, sa i zlodzieje. Ja oczekiwan nie mam zadnych, po prostu nie szukam kontaktu z Polakami tutaj i tyle. I bardzo sceptycznie, lub mowiac ladniej - z dystansem - podchodze do Polakow, ktorzy szukaja kontaku ze mna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze zastanawiałam się jak to jest z tym zyciem w Stanach. Wiem, ze wiele (o ile nie wszystko) zalezy od tego czy jest się legalnie czy nie. Ale jedno chyba jest pewne, majac w Stanach prace zyje się latwiej niz tu w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
W Polsce żyje sie tez całkiem nieźle, gdy masz dobrą pracę.......
ale tylko wtedy gdy masz dobrą prace... chodz sa osoby ktore mi moga odpowiedziec ze w kazdym kraju trzeba miec dobra prace zeby zyc na poziomie ....i zgodze sie ale w polsce to priorytet !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...