Skocz do zawartości

Hawaii gdzie kiedy i za ile?


Mingan

Rekomendowane odpowiedzi

intresuje mnie podroz do tego miejsca w pazdziernika , mozecie poradzic jakies strony gdzie mozna zakupic bilet+hotel za niska cene? szukam szukam i nic ponizej 700$ nie moge znalesc a slyszalem ze za 500$ da sie upolowac wyjazd, czekam na linki!

dzieki i pozdrawiam z deszczowego las vegas!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Obawiam sie,ze nie ma czegos takiego jak "niska cena na Hawajach".Jesli zalezy Ci na luksusowych wakacjach w hotelu,to musisz liczyc sie z kosztami minimum $1200 na tydzien,ale jesli liczysz bardziej na fajne wakacje,a noclegownia nie jest wazna to ja polecam albo Bed&Breakfast albo zwykly Hostel.Jest tego pelno na Hawajach,wystarczy w wyszukiwarke wpisac "guesthouse" albo "hostel".Acha,wazne tez na ktora wyspe chcesz jechac,bo komunikacja miedzy nimi ograniczona jest tylko do samolotu,ktory bodajze kosztuje 130 dolarow dodatkowo.Inaczej z wyspy na wyspe sie nie dostaniesz:)

pozdrawiam i udanych wakacji zycze:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

intresuje mnie podroz do tego miejsca w pazdziernika

po co ta podroz? do byczenia sie na plazy - to rownie dobrze majorka albo swinoujscie sie nadaje :D wybor wtedy sie zmniejsza i odpada duza wyspa. a do zwiedzania osobliwosci przyrody - tylko duza wyspa - wszystko w jednym. roznica w cenach, dostepnosci lotow, miejscach noclegowych - zasadnicza.

dlatego najpierw pomysl po co chcesz jechac.

aha... a polowa sierpnia, do kupowania tanich biletow, jest rownie dobra jak koniec wrzesnia - promocje moga strzelic z dnia na dzien wiec po prostu ustaw sobie jakis alert na orbitz'ie i spokojniej spac bedziesz.

nara, heh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nam (2 osoby) udalo sie ostatnio zabukowac na expedii wycieczke na Maui 8-14 pazdziernika (6 nocy) za 580$/os hotel+przelot. Normalnie kosztowaloby to 680$, ale do 27.lipca byla promocja na expedii -200$ od rezerwacji na 6 lub wiecej nocy (czyli w naszym przypadku -100$ na os.). Hotel wyglada bardzo sympatycznie, z wlasna plaza, aneksem kuchennym w pelni wyposazonym itd. :D No a poza tym Maui wydaje mi sie-z tego co poogladalam na fotkach w necie-ciekawsza wyspa pod wzgledem "tropikalnym" niz np.Oahu. Poza tym kilku Amerykanow, ktorzy widzieli i Maui i Oahu, polecali duzo bardziej Maui :D .

Jeszcze co do ceny-dzis z ciekawosci sprawdzalam ile kosztuje ta nasza wycieczka i w ciagu kilku dni cena podskoczyla z 680$ na 715$.

A to link to hotelu: http://www.aliiresorts.com/kauhale_makai.htm ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiam sie,ze nie ma czegos takiego jak "niska cena na Hawajach".Jesli zalezy Ci na luksusowych wakacjach w hotelu,to musisz liczyc sie z kosztami minimum $1200 na tydzien,ale jesli liczysz bardziej na fajne wakacje,a noclegownia nie jest wazna to ja polecam albo Bed&Breakfast albo zwykly Hostel.Jest tego pelno na Hawajach,wystarczy w wyszukiwarke wpisac "guesthouse" albo "hostel".Acha,wazne tez na ktora wyspe chcesz jechac,bo komunikacja miedzy nimi ograniczona jest tylko do samolotu,ktory bodajze kosztuje 130 dolarow dodatkowo.Inaczej z wyspy na wyspe sie nie dostaniesz:)

pozdrawiam i udanych wakacji zycze:)

jade na hawaie nie po to by mieszkac w pieknym hotelu ale zeby zoabczyc wyspe i wszystko co ze soba niesie dlatego hostel by mi wystraczyl ale nie wiem czy faktycznie nie bedzie tajniej lot+hotel zabookowac niz osobno lot i hostel co o tym myslisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jade na hawaie nie po to by mieszkac w pieknym hotelu ale zeby zoabczyc wyspe i wszystko co ze soba niesie dlatego hostel by mi wystraczyl ale nie wiem czy faktycznie nie bedzie tajniej lot+hotel zabookowac niz osobno lot i hostel co o tym myslisz?

My tez sie wlasnie zastanawialismy nad opcjami:

1. osobno hostel i lot

2. package: lot+hotel

i opcja 2 okazala sie tansza, a warunki nieporownywalne :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a poza tym Maui wydaje mi sie-z tego co poogladalam na fotkach w necie-ciekawsza wyspa pod wzgledem "tropikalnym" niz np.Oahu. Poza tym kilku Amerykanow, ktorzy widzieli i Maui i Oahu, polecali duzo bardziej Maui :D .

To prawda,ze Maui jest bardziej dzikie i naturalne niz Oahu,ALE jest znacznie mniej tzw "activities".Jednym slowem jest to wyspa na ktora Amerykanie chetnie leca,zeby uciec z duzego miasta i wybyczyc sie w tropikach,gdzies w zacisznym hotelu z daleka od cywilizacji.Jesli natomiast ktos jedzie na Hawaje na jednorazowy urlop,to ja jednak polecam Oahu.Jest tam duzo wiecej do zwiedzania niz lezenie na hamaku pod palma,chociaz dzikich niedotknietych cywilizacja zakatkow tez nie brakuje.Bo jechac na Hawaje i nie zobaczyc Pearl Harbor albo nie pojsc na Waikiki Beach to troche jak jechac do NY i nie widziec statuly wolnosci :? Oahu ma tez swietne cage diving z rekinami,no i w pn czesci znajduje sie slynne na caly swiat pipeline-raj dla surferow.

zreszta o wszystkim mozna w necie poczytac,wystarczy pogooglowac :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda,ze Maui jest bardziej dzikie i naturalne niz Oahu,ALE jest znacznie mniej tzw "activities".Jednym slowem jest to wyspa na ktota Amerykanie chetnie leca,zeby uciec z duzego miasta i wybyczyc sie w tropikach,gdzies w zacisznym hotelu z daleka od cywilizacji.

Hmmm no jak na razie na necie znalazlam sporo activities na Maui-w szczegolnosci jesli chodzi o nurkowanie i inne wodne rzeczy,co nas najbardziej interesuje :D . I wlasnie tez lecimy w tym celu co Amerykanie-zeby uciec od wielkich budynkow i halasu, wprost do egzotyki :D ...

A jesli chodzi o NY-bylam, ale statuy z bliska nie widzialam (promy nam sie pomyslily ;) ), wiec niekoniecznie uwazam, ze Pearl Harbor i Waikiki to mus, wole jednak cos mniej komercyjnego :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...