Skocz do zawartości

Hawaii gdzie kiedy i za ile?


Mingan

Rekomendowane odpowiedzi

polcam expedia.com i cheaptickets.com sam rok temu kupilem na expedii z la za 315$ w 2 strony na oahu a jesli chodzi o tanie noclegi to olecam ktorykolwiek z hosteli na LEMOND RD nazwa : polinesian beach hostel club osobiscie z niego kozystalem 20$ za noc z tym ze jak sie dobrze zakrecisz to wrzuca cie do stuff`u i bedziesz miaeszkal i jadl za free naczy za 3 do 4 h pracy dziennie

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
  • 9 miesięcy później...

witam!!!

interesuje mnie przelot najlepiej z filadelfii na hawaje...

planujemy zebrac kilka osob i razem wybrac sie do jakiegos hostelu...

korzystal juz ktos kiedys z uslug hostelow na hawajach???

chcielibysmy leciec tam w polowie wrzesnia... za ile mniej wiecej mozna tam poleciec (w obie strony)???

Szukalem na expedii ale nic ponizej 540 nie znalazlem... A wydaje mi sie ze to troche drogo bo za 1000 juz z hotelem mozna znalezc... Co polecacie???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem, ze wyjazd na Hawaje tez mnie kusi...............szczegolnie, ze jest to relatywnie blisko ode mnie...............no i moi wpsolpracownicy oraz klienci (w szczegolnosci klientki z pochadzace z tamtych okolic) mowia mi ciagle,.......................... ze pierwsze powazne wakacje powinienem zaliczyc na Oahu.....................i to bedac singlem :wink:

Ci z moich znajomych, ktorzy tam byli mowia, ze Oahu to wyspa dla singli.......................a Maui to wyspa dla par chcacych nacieszyc sie soba w romantycznym zaciszu natury :wink:

Ja nieskromnie powiem, ze sanfranciszkanskie kobiety pochodzace z wysp pacyfiku........................... jakos dziwnie sie na mnie patrza i zachecajaco usmiechaja oraz rozmawiaja :wink: ..................A poza tym bedac w pt i sb wieczor w Hukilau,......................... siedzac przy drinku, sluchajac hawajskiej lejdbekowej muzy granej na zywo,..........................ktora sprawia, ze zebrane niewiasty wstaja od stolow i tancza hula..........................No wez tu badz twardy i nie jedz na Hawaje :wink: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak mielisbyscie do wyboru by w wakacje zobaczy hawaje czy zachodnie wybrzeze SF LA San diego itp itp to co byscie wybrali? bo moge przed takim wyborem stanac ze wzgledu na kase ktorej zarabiam mniej niz zakladalem

ja bym wybral hawaje, na zachodnim wybrzeżu byłem jest spoko, ale hawaje to egzotyka i do tego bardzo daleko, na zach. wbrzeżu jeszcze mozesz w zyciu się znalezc, a zobacz ile kosztują w polsce wycieczki na hawaje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak mielisbyscie do wyboru by w wakacje zobaczy hawaje czy zachodnie wybrzeze SF LA San diego itp itp to co byscie wybrali? bo moge przed takim wyborem stanac ze wzgledu na kase ktorej zarabiam mniej niz zakladalem

ja bym wybral hawaje, na zachodnim wybrzeżu byłem jest spoko, ale hawaje to egzotyka i do tego bardzo daleko, na zach. wbrzeżu jeszcze mozesz w zyciu się znalezc, a zobacz ile kosztują w polsce wycieczki na hawaje...

Wybrałem zachodnie wybrzeże , 2 tygodnie w samochodzie 5 stanów i 6000km przejechanych. Za nic nie oddam tego co widziałem ! co zresztą uwieczniłem aparatem a część zdjęć umieściłem w swojej galerii do której link poniżej jest.

Jak powiedzenie mówi "co się odwlecze to nie uciecze "więc te wakacje postanowiłem pojechać na hawaje tyle ,że na 4 miesiące, bilet ,wizę i pracę mam już załatwioną jeszcze tylko koszmarna sesja i będę się cieszyć słońcem 8)

trzeba było widzieć minę konsula jak się dowiedział gdzie jadę :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...