Skocz do zawartości

Hawaii gdzie kiedy i za ile?


Mingan

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Ja polecam www.travelocity.com.

Za 2 osoby, 6 noclegów, przelot z Las Vegas i samochód z wypożyczalni na tydzień zapłaciliśmy w sumie $1250. To było w listopadzie, ale pogoda tam się raczej nie zmienia, tylko ceny ewentualnie. Byliśmy na Big Island i polecamy wszystkim, którzy planują coś oprócz plażowania i imprez. Przepiękny Volcanos National Park i widoki z ponad chmur z wulkanu Mauna Kea. Oczywiście plaże również wypasione!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No stary.........po 4 miechach rozsiewania polskich genow na Hawajach...........smiglo bedziesz mial do wymiany :wink: :) Gratuluje i zycze stosunkowo udanego wyjazdu :twisted:

Co za tekst hehe

OSTRO 8)

Zadne tam ostro............. :wink: Takie realia sa po prostu :twisted: Jak widze jakas Hawajeczke tu u siebie w San Franciszko...............to mi od razu smiglo warczy :wink: .................A i one same tez kompatybilne sa :wink: My dla nich takie same egzotyki jestesmy jak one dla nas :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybrałem zachodnie wybrzeże , 2 tygodnie w samochodzie 5 stanów i 6000km przejechanych. Za nic  nie oddam tego co widziałem ! co zresztą uwieczniłem aparatem a część zdjęć umieściłem w swojej galerii do której link poniżej jest.

a tak z ciekawości ile zapłaciliście łącznie za wynajęcie samochodu i z jakimi opcjami (ubezpieczenie, ewentualny underage, itp).

Pytam, bo w tym roku chcę zrobić to samo, tyle, że na troszkę krótszym dystansie (ok. 4500 km)

z góry dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mieliśmy mega fart bo nikt z nas nie miał over 25 , i wyszło ,że nie dość ,że nie zapłaciliśmy dodatkowej opłaty a dodatkowo dostaliśmy Grand Caravana w opcji tańsze co w sumie kosztowało niecały tysiąc , a cały trip ze wszystkim kosztował koło 800$ , czy warto było? wystarczy zajrzeć na moje zdjęcia w galerii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze ktos podac linki do stron hosteli/tanich hoteli na Oahu?

Zastanawiam sie nad przesunieciem wakacji w PL z sierpnia br na majowke Anno Satani 2008 :twisted: A w tym sierpniu ruszyc na Hawaje :wink: Jakos wcale mi nie teskna za Polska, z rodzina i przyjaciolmi skajpujemy doscy czesto...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mingan juz chyba jestes w raju:)? Opisz pierwsze wrazenia, choc domyslam sie ze super oraz jak z praca i mieszkaniem? Czy jest tak jak go2usa "obiecywalo"? Sledzie watek Hawajow od poczatku i przyznam ze zazdrosze worka w tym bajecznym miejscu i juz teraz mysle o wylocie za rok kiedy bede miec ostatnia szanse..:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...