Skocz do zawartości

Moje marzenia - ...GC...


DeDee

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, jestem tu nowa, dopiero co odnalazłam to forum, zarejestrowałam się i piszę...

Bardzo chciałabym wyjechać na stałe do Stanów, mam męża, 2-letnią córeczkę. W NY mam kilku bardzo dobrych przyjaciól ( z rodzinami i własnymi biznesami ). Dodam, że w 1996 zaraz po skończeniu szkoły byłam u nich 5 m-cy. Visa niestety skończyła się w tym roku. :cry:

Owi przyjaciele ostatnio byli wPolsce i znowu zamieszali mi w głowie.

Wiem, ze najlepszym rozwiązaniem jest losowanie, ale nie wiadomo czy Polska bierze udział, a poza tym jeszcze muszą nas wylosować. A poza tym nie mogę całe życie liczyć na wylosowanie.

Nie chcę siedzieć bezczynnie, co można zrobić, czytałam trochę o pracowniczej,a le nie wiem co i jak.

Może ktoś jest w podobnej sytuacji, albo podpowie co teraz robić...

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obywatele Polscy nie mogą brać udziału w loterii. jeżeli znajomi mają biznes w USa to pozostaje ci możliwość wizy pracowniczej typu H lub EB3 (to już G.C) ale w tym wypadku przygotuj się na wiele lat oczekiwania.

Wszystko sprawdzisz na http://www.prawoimigracyjneusa.com/ tak jak napisał mój poprzednik :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...