Skocz do zawartości

od Kariny - tym razem ja szukam pomocy...


karina

Rekomendowane odpowiedzi

1. skontaktuj sie z adminami poczty - moze ci beda mogli pomoc

Zrobilam tak i kazali mi podac wszystkie dane jakie wpisalam w rejestracji oraz IP mojego komputera z ktorego najczesciej sie logowalam. Nie mam tego IP, bo mieszkalam wtedy zupelnie gdzie indziej; nie mam danych ktore podalam przy rejestracji, bo kto wpisuje swoje prawdziwe dane jak sie rejestruje...

Powiedzieli mi, ze moja poczta i tak byla hyber-cos tam i ze moge nic tam nie miec. Ale ja potrzebuje adresy mailowe, ktore byly tam w ksiazce.

Na koniec poradzili mi abym sobie kupila lecytyne.... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 22
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
nie mam danych ktore podalam przy rejestracji, bo kto wpisuje swoje prawdziwe dane jak sie rejestruje...

:shock: :oops: no ja myslalem, ze kazdy :oops: :shock:

hehe ja w sumie tez tak myslalem :roll:

Jesli nie pamietasz danych ani IP ani czegokolwiek co mogloby udowodnic ze jestes wlasicielem skrzynki to trudno aby Ci do niej dali dostep....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam danych ktore podalam przy rejestracji, bo kto wpisuje swoje prawdziwe dane jak sie rejestruje...

:shock: :oops: no ja myslalem, ze kazdy :oops: :shock:

Ja tez myslalam, ze tak sie robi dopoki ktos nie wlamal sie na jedno z moich kont, bo ta osoba znala moje dane i admin podal jej moj password. Jak sie zorientowalam, ze ktos wchodzi na moje konto mailowe, wtedy poradzo mi by zmienila swoje dane w opcji 'uzytkownik'. Zrobilam to tylko nie wiem teraz co tam wpisalam....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam danych ktore podalam przy rejestracji, bo kto wpisuje swoje prawdziwe dane jak sie rejestruje...

:shock: :oops: no ja myslalem, ze kazdy :oops: :shock:

Ja tez myslalam, ze tak sie robi dopoki ktos nie wlamal sie na jedno z moich kont, bo ta osoba znala moje dane i admin podal jej moj password. Jak sie zorientowalam, ze ktos wchodzi na moje konto mailowe, wtedy poradzo mi by zmienila swoje dane w opcji 'uzytkownik'. Zrobilam to tylko nie wiem teraz co tam wpisalam....

no tak to troche przechlapane... chyba nic nie da sie zrobic tylko strzelac rozne hasla i miec nadzieje ze trafisz... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jesli jest to darmowa poczta, to odzskanie dostepu do konta na poziomie 1%.

A jak mam sie zaliczac do tego 1%? Nie jestem hackererm, na komuterach sie nie znam (co zreszta widac) czyli pozostaje mi cos czy juz kompletnie nic?

Podaj adres do tej poczty. Ten 1% to zarzucenie skanera hasel i metoda brute force odgadniecie hasla :D Oczywiscie jesli nie jest blokowane haslo po ilus blednych probach wklepania hasla.

Podaj nazwe serwisu, gdzie masz te konto email.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.ehaker.pl/index.php?page=serwerywww&z=2

"Usługa (pop3) umożliwia odzyskanie haseł do kont pocztowych. W oknie (target) należy wpisać nazwę serwera pop3 np. (pop3.jakis_serwer.com). W tabelce (authentication options) należy wpisać login oraz wybrać metodę działania."

Oczywiscie nikogo nie przekonuje ani nie namawiam do uzywania powyzszego programu.

Przedstawiam go jedynie jako pewnego rodzaju ciekawostke ... ot takie male curiosity ... :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...