Skocz do zawartości

Czy Karina ma jakąś firmę?


Rekomendowane odpowiedzi

Mam jeszcze jedno pytanie. Znalazlem w internecie info, ze dyplom LLM i egzamin mozna uzyskac tylko w uczelniach posiadajacych akredytacje ABA

Cytat:"UWAGA: Jezeli szkola nie jest akredytowana przez ABA, wiekszosc stanów nie uznaje otrzymanego w niej wyksztalcenia i kandydat nie moze na podstawie takowego otrzymac licencji."

Mianowicie, czy wymog akredytacji tyczy sie jedynie studentow na wizie F-1, czy takze osob z GC?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...

Tak mieszkam w New Jersey na stale. Tu skonczylam studia, pracowalam najpierw dosc dlugo w urzedzie imigracyjnym (czesto takze na lotniskach), pracowalam w dosc duzej korporacji prawniczej, teraz mam swoja kancelarie, ktora moj maz (Amerykanin) kaze mi jak najszybciej zamknac, bo jak twierdzi, on zarabia enough a nawet wiecej niz enough a ja musze byc 24h pod telefonem na czym cierpi nasza 2,5 letnia corka z ktora jest wiecej problemow niz z nastolatka

PANI KARINKO !!!!!

A mozna prosic o numer telefonu do Pani biura na priv? Bo gdzies sie zapodzial w poprzednim telefonie i po upgrade wszystko poooszloooo

Chcialabym sie pilnie umowic na appointment. Dziekuje!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...