Skocz do zawartości

High School


karon

Rekomendowane odpowiedzi

jesli chodzi ci o specjalizacje to sam hs jest miejscem wybierasz sobie przedmioty ktore myslisz ze sa ci potrzebne na studiach . a 2 tygodnie temu dla mojego rocznika ( czyli 11 ) zorganizowane bylo spotkanie na kturym byla mowa o nastepnym rok , zdziwilem sie na mase bo gadali o nowym osrodku forda ( ja mieszkam w miescie Henrego Forda miejsce gdzie zaczeto produkowac samochody ) gdzie 12 rocznik hs bedzie mial wyklady jesli sie na cos zdecyduje , z tego co pametam dostepne jest 6 kategori 1 inzynieria ( we wszystkie kategorie wchodzilo po 6 roznych tematyk 2. informatyka 3. ekonomia 4. ........sorki ale zapomnialem :lol::)

ale ponoc bedzie to pierwsz rok tego osrodka (wszystko nowitkie :) )

zapowiadali ze jest tam wpakowane wiele kasiory wyglada to mniejwiecej ja salach wykladowych ale maja byc kompy przy kazdym siedzeniu i takie cda . ale pierwsze musze zobaczyc :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

na gg moze byc problem bo cie jeszcze dostepnego nie widzialem :?

.... w usa jest cos takiego ze zamiast wywiadowek sa dni kiedy rodzice mogapogadac z nauczycielami "open house " taka atrapa po nikt nie przychodzi , jedyne co wszkole tyczy sie ocen to kartki z ocenami dla uczniow " report card " (od ostatnich lat czesciej bo 6 razy zamiast 4 do roku ) napisze moze jesliwas to interesuje jakie maja tu znaczniki ocen

A -excellent

B -above average

C -average

D -below average

E -failure

W -withdrew

U -not passing

S -satisfactory-late enroll

I -incomplete (tak wyladala moja 1 kartka zewzgledu na nie obecnosc )

H -audit-attendance problems

G -passing

mozliwe ze mnie nie bedzie na necie przez weekend (wiec myslcie nad ptaniami ) bo przestane slyszec te "wiencej,wiencej"

pa :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy do high school'a mozna isc bedac tam nielegalnie ?

z tego co wiem od prawnika i co mowi prawo NIE

ale wszedzie sa luki , i sa szkoly ktore je znaja tak jak moja ( osobiscie nie wiem jak to robia ) zazwyczaj tam gdzie jest wielu imigrantow

bo co np. szkola na jakims za[beeep]u moze wiedziec o czms takim , moja szkola to w 1/6 arabi

nie wiem jaka jest twoja sytuacja taru ale jesli jestes w polsce i bez rodzinki w stanach to radze ci dostac studecka w polsce , jest tez mozliwosc wysylania pytan e-mailem do szkul w usa ( tam gdzie masz zamiar jechac ) szkoda ze tak malo napisales mysle ze jesli napiszesz cos wiecej ( np. gdzie teras jestes ,gdzie chcesz jechac ,czy masz jakis punkt zaczepny w usa ) jesli myslisz o opszerniejszej odpowiedzi to powiec cos wiecej ,albo napisz na gg

pa :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz jestem w tarnowie (polska) ale w wakacje mam zamiar jechac do USA na stale na wizie turystycznej :lol: mam tam niezle ustawiona rodzinke :P jedyny problem jest to sie schizuje ze nie dostane wizy :( a to dlatego ze chodze do 2 klasy LIceum i za rok matura ... ale moze to na plus a miasto do kotrego chce jechac to Indianapolis :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...