Skocz do zawartości

High School


karon

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

to spoko bo jestesmy w rownym roczniku :lol:

a jesli chodzi o wize to mow na rozmowie z consulem w polsce ze chcesz skaczyc szkole w polsce a jesli chodzi o f1 to mam w domu papier od prawnika z danymi jakie podania sa teras rozpatrywane , ale musze pierwsze zobaczyc bo teras niejestem pewny

spadam bo teras jestem w szkole a ponoc mamy cos robic w grupach

pa :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karon czy moglbys mi przedstawic swoja droge od poczatku ??

jasne ale prosze o szczeguly bo jest troche pisania a czasu nie ( zawsze na wezwanie jestem :lol: )

ok a z f1 patrzylem i jesli chcialbys przyjechac do usa na wakaciach i zlozyc podanie o f1 i na samym poczontku semestru isc do szkoly to mysle ze bedzie to problem , (a nawet 2 )

1.podania o wize f1 '' In terms of processing time, the USCIS is currently processing F-1 applications that they received in mid-June 2004 '' e-maila dostalem w september 28

co moze znaczyc ze musial powinienes wyjechac okolo 4 mieace przed szkola ( oczywiscie jesli chcesz wjechac na turystycznej )

2.z tego cowiem ze osoby ktore odrazu po przyjezdzie skladaja aplikacje na zmiane statusu na f1 ich podania sa odrazu odzucane lub maja male prawdopodobienstwo dostania

mam nadzieje ze moje rady pomoga ci zorganizowac tu przyjazd :)

spadam cos zjesc narka :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...