Skocz do zawartości

Pytanie...


xkubackix

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Na początku chciałem zaznaczyć ze jestem nowy na tym forum, dość dobrze je przejrzałem ale nieznalałem odpowiedzi na nurtujące mnie pytanko...zatem chciałem zapytać się znawców tematu... Orientuję się troszeczke w emigracji do Australii, i mniej więcej wygląda to tak, że wyjeżdzając na wizę studencką do AUS, można legalnie pracować 20h tygoniowo. Po zakończeniu kursu, lub studiów niemal od ręki dostaje się wizę stałego pobytu tamże, oczywiście po zdaniu odpowiednich egzaminów. I moje pytanie brzmi... Czy do Kanady także jest tak łatwo wyemigrować jak to Australii, czy niestety nie (tą samą drogą- wiza studencka, następnie wiza stałego pobytu). Ps. Mam 21 lat, i za dwa lata skończę studia licencjackie (to taka informacja jeśli byłaby do czegoś potrzebna. Zatem serdecznie proszę o wypowiedzenie się na ten temat, jesli ktoś zna odpowiedz na moje pytanie...jesli ten temat był już poruszany, to przepraszam, biorę na siebie wszystkie baty i w przypadku takim proszę o link to tematu. Pozdrawiam-Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...