Skocz do zawartości

U konsula


Pemek33

Rekomendowane odpowiedzi

Zaproszenie sie podbija, a nie załatwia, i nie u adwokata tylko u notariusza. Notariuszem może w USA zostać praktycznie każdy. Notariusz ma tylko sprawdzić czy zgadza się imie i nazwisko podpisującego i nic poza tym. Pieczątka notariusza nie jest gwarancją poprwności wypełnienia dokumentu ani prawdziwości danych (z wyjątkiem imiania i nazwiska).

Nie jest też szczególnie trudno taka pieczątkę załatwić.

Powody podejrzeń konsula mogą być takie:

- wujek faktycznie wystawił 6 tys zaproszeń ;)

- ktoś kto nazywa się tak jak wujek robi przekręty i wystawia zaproszenia za pieniądze

- mają błąd w komputerze

Konsul nie ma żadnego powodu by robić "wałek" bo wolno mu odmówić wam wizy na podstawie własnego widzimisię i wcale sie nie musi z tego tłumaczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj ale na zaproszeniu było wybite przez Adwokata i pieczątka imienna a 6 tysięcy zaproszeń to nie wystawił bo to cała wieś u mnie więc wygladdało to jakby sobie robił wałek ze mnie mozna mu ale koleś był OK paszporty zostawił i wpisał na wniosnku moim 3 lata wiec nawet wujek może potwierdzić że wysyłał mi zaproszenie więc myśle ze będzie wszystko OK 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj ale na zaproszeniu było wybite przez Adwokata i pieczątka imienna    a 6 tysięcy zaproszeń to nie wystawił bo to cała wieś

Nie twierdzę ze akurat Twój wujek wystawił tyle zaproszeń, ale są oszuści zajmujący się tym "zawodowo" więc 6 tys to wcale nie jest jakaś oszałamiająca liczba ;) A jesli ten ktoś podpisuje się takim samym imieniem i nazwiskiem co wujek to w kompie maja taką a nie inną informację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale przecież był adres i dzieci i lata

Ja nie jestem pracownikiem konsulatu i nie wiem co mają w kompie. Pewnie po dokładnym sprawdzeniu konsul dojdzie do wniosku że jednak nie chodzi o Twojego wujka. Albo w kompie jest błąd i trzeba będzie to potem sprostować. Tyle że musi to zrobić wujek a nie Ty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...