Skocz do zawartości

Pomocy! wazne, liceum w usa.


Rekomendowane odpowiedzi

taki wyjazd to od zawsze moje marzenie. nie posiadam zielonej karty wiec do high school publicznego moglabym wyjechac tylko na rok i to za ogromne pieniadze. zato znalazlam inne wyjscie. w wieku 16 lat pojechac do usa, wynajac mieszkanie, pracowac, i chodzic do jakiejs katolickiej szkoly. wiem, ze kumpela tak zrobila, teraz aplikuje na yale. rodzice niestety nie moga jej pomoc wiec dziewczyna sama sobei musi radzic. czy ktos z was moze orietuje sie w tym temacie? tylko nei piszcie ze ze wzgledu na wize nei bede mogla pracowac, bo praca zawsze sie znajdzie. znacie moze jakies katolickie szkoly w wiekszych miastach z neizbyt wyskoim czesnym? cokolwiek wiecei prosze doradzcie cos. nie piszac, zeby w liceum zostala tu bo juz postanowilam. moze macie linki do takich szkol? nie wiem..cokolwiek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jechac mozesz ..staraj sie o turystyczna i ruszaj.... zacznij tam nowe zycie, bedziesz pracowala w Fast Fodach na poczatku, chociaz tez nie wiem....

I co zrobisz jak Ci wygasnie waznosc wizy...przesiedzisz ja, zostaniesz nielegalnie, przedluzysz status...tak, ale ile mozna do roku dwoch...

Moze bedziesz chciala pojsc na studia,a bez legalnego statusu odpowiedniej wizy nie dasz rady...

Nadal bedziesz non-resident, chcac pojsc do jakiejs szkoly placisz wygorowane czesne...

Zawsze pozostaje malzenstow z amerykaninem ;)....

Nie chce Cie zniechecac do Twojego pomyslu marzenia, lecz wpierw odloz emocje na bok, przemysl jakim rozsadnym sposobem mozesz wyjechac do USA i czy juz teraz, kiedy latwiej Ci bedzie...

Pozdrawiam !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak mozna chodzic do liceum i pracowac i wynajac mieszkanie i miec kase na zarcie itp

Kolejne marzenia mlodej nastolatki........

A najlepsze ze jej kolezanka aplikuje na Yale i jej rodzicow na to nie stac i sama placi za to .... dziewczyno nawet wiesz jak ludzi sie zmieniaja za granica i jakie bajki potrafia opowiadac

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w wieku 16 lat pojechac do usa, wynajac mieszkanie, pracowac, i chodzic do jakiejs katolickiej szkoly. wiem, ze kumpela tak zrobila, teraz aplikuje na yale. rodzice niestety nie moga jej pomoc wiec dziewczyna sama sobei musi radzic.

Gdybyś mogła opisać ze szczegółami jak to zrobiła to byłabym bardzo wdzięczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
taki wyjazd to od zawsze moje marzenie. nie posiadam zielonej karty wiec do high school publicznego moglabym wyjechac tylko na rok i to za ogromne pieniadze. zato znalazlam inne wyjscie. w wieku 16 lat pojechac do usa, wynajac mieszkanie, pracowac, i chodzic do jakiejs katolickiej szkoly. wiem, ze kumpela tak zrobila, teraz aplikuje na yale. rodzice niestety nie moga jej pomoc wiec dziewczyna sama sobei musi radzic. czy ktos z was moze orietuje sie w tym temacie? tylko nei piszcie ze ze wzgledu na wize nei bede mogla pracowac, bo praca zawsze sie znajdzie. znacie moze jakies katolickie szkoly w wiekszych miastach z neizbyt wyskoim czesnym? cokolwiek wiecei prosze doradzcie cos. nie piszac, zeby w liceum zostala tu bo juz postanowilam. moze macie linki do takich szkol? nie wiem..cokolwiek.

Jak dla mnie to co Twoja kumpela opowiada to bajka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...