Skocz do zawartości

pytanie odnośnie wiz


Rekomendowane odpowiedzi

widze ze musze Ci pewne sprawy wyjasnic,po pierwsze to te niby wizy 10 letnie to sa promesy abys mogla przez okres 10 lat w kazdej chwili wjechac na teren USA ale na granicy urzednik i tak wydaje zgode na ile wjedziesz i czy wogole wlecisz (najczesciej daja na max.6 miesiecy pobyt).

Druga sprawa ze Ciocia moze Ci przyslac zaproszenie I-134

http://www.uscis.gov/graphics/formsfee/forms/i-134.htm

i tam bedzie ze ja stac na utrzymanie Ciebie .Mozesz wziasc zaswiadczenie z pracy ale pamietaj ze tam pracujesz na okresie probnym i pewnie to napisza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

OGULNIE, PRUBNY, MUWIC - marna prowokacja "studentko". Ja skończyłem podstawówkę, ale nie umiałbym tylu błędów ortograficznych zrobić. Zawsze uważałem, że za głupi jestem na studia, ale albo się myliłem, albo poziom nauki w szkołach w Polsce spadł "na łeb" podczas kilku ostanich lat mojego pobytu w USA. Wolałbym żeby to była jednak ta pierwsza ewentualność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A widze ze woda sodowa juz ci w USA do glowy uderzyla to nie jest forum odnosnie bledow ortograficznych ale odnosnie informacjii na temat USA !!!!!!!

Gdbybys zrobil to jako tylko wtracenie to jeszcze bym zrozumial ale ty galopujący słoń nie wniosles nic innego do tego tematu.

Dziewczyna napisala pozatym ze jest studentka turystyki a nie polonistyki !!!!!

Mam nadzieje ze twoje przyszle posty bede bardziej przemyslane. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...