Skocz do zawartości

Mój tydzień w Los Angeles ma być cudownymi wakacjami


Małgorzata Synowiecka

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem okazję podziwiać uroki Los Angeles. Polecam do zwiedzenia takie atrakcje jak Universal Studios w Hollywood czy Disney World lub California Adventure to bardziej na wschód od Los Angeles. W kierunku Meksyku jest San Diego, to urocze miasto i Sea World jako atrakcja - bardzo polecam. Oprócz tego Santa Monica i okolice - super plaża. Co do wypożyczalni to wypożyczyłem Chryslera z Advantage Rent a Car i wszystko było OK. Jeżeli chodzi o Los Angeles jako miasto to nie polecam zwiedzania, oprócz pięknych drapaczy chmur nie ma nic ciekawego. Wręcz przeciwnie, na ulicach nieprzyjemnie i ponuro. Zresztą wieżowce można pooglądać z jadąc autostradą. Pozdrawiam !!

Dziękuję bardzo ,trochę sie boje "sama w wielkim mieście ",ale myślę,że będę miała co wspominać,chciała bym wynająć apartament w ladnym miejscu,najlepiej z widokiem na ocean ,wiesz cos na ten temat ,będę dwa tygodnie,a nie jak pisałam tydzień ,pozdrawiam Małgośka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe...Uważal w tym LA. :lol:

Mieszkalem tam dosc długo :)

Otoz te miasto trzeba pokochać zeby je zrozumiec. Są swietne miejsca - Santa Monica, Malibu, Ciekawa tez jest Pasadena. Ale uwazaj - niektore dzielnice to po prostu piekło...Lepiej tam wogole sie nie wcinac :)

Ja mialem pecha i moje pierwsze mieszkanko bylo w takiej "ziomalskiej" dzielnice...Boze - co ja przezylem :)

Osobiscie uwazam ze jest to wspaniale miasto - kazdy zwiedzajacy US powinien to zwiedzic...

Pozdrowienia z Miami - Tu tez jest super - zapraszam :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe...Uważal w tym LA. :)

Mieszkalem tam dosc długo :)

Otoz te miasto trzeba pokochać zeby je zrozumiec. Są swietne miejsca - Santa Monica, Malibu, Ciekawa tez jest Pasadena. Ale uwazaj - niektore dzielnice to po prostu piekło...Lepiej tam wogole sie nie wcinac :D

Ja mialem pecha i moje pierwsze mieszkanko bylo w takiej "ziomalskiej" dzielnice...Boze - co ja przezylem :D  

Osobiscie uwazam ze jest to wspaniale miasto - kazdy zwiedzajacy US powinien to zwiedzic...

Pozdrowienia z Miami - Tu tez jest super - zapraszam :D:D:D

Dziękuję ..........Miami? -bardzo ciepło ,ale chyba super?Pierwszy raz jadę do US i jestem w konfortowej sytuacji jak myślę , jade turystycznie ,dwa tygodnie to nie wiele,ale myślę ,ze będzie milo ,po za tym jadę w super nastroju ,a co w Miami warteo zobaczyć? :lol::):lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety mi Venice (okolice plaży) kojarzy się z bezdomnymi rozłożonymi w wzdłuż deptaka, pseudo wróżkami i chińskimi straganami pełnymi wszelakich różności (nawet lizaki z marihuaną :roll: ) Jednak pomimo tego podobało mi się tam, ale mieszkać w pobliżu chyba bym nie chciała.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mieszkałem w L.A. ponad 2 miesiące w 2002 roku na W&T... jest co zwiedzic i zobaczyć... ja miałem fajną prace bo pracowałem w parku rozrywki Universal Studios Hollywood i jako pracownik chodziłem sobie takze po planach filmowych... takze napewno polecam zobaczyć park Universal; takze warte zobaczenia jest aleja gwiazd na Holywood Blvd. oraz odciski rąk i nóg gwiazd filmowych przed Hinskim Teatrem gdzie co roku rozdawane są oskary... ocean z pięknymi plażami... Rodeo Drive - najdrozsze na świecie ekskluzyne sklepy, koniecznie trzeba zobaczyć, poprzechadzać sie i poczuc jak gwiazda... niejedną mozna takze zobaczyć - Ja widziałem miedzy innymi Tommy Lee Johnsa ze Ściganego; Na obrzezach miasta Six Flags z rollercosterami, Santa Barbara - piekne miasteczko... No i koniecznie napis HOLYWOOD. Zycze udanego wypoczynku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...