Skocz do zawartości

Mój tydzień w Los Angeles ma być cudownymi wakacjami


Małgorzata Synowiecka

Rekomendowane odpowiedzi

Kochani ,chciala bym spedzić miło w Los Angeles tydzień ,proszę podpowiedzieć mi co mam w Los Angeles zobaczyć i może kogo powinnam spotkać ,a może jest ktoś kto mi pokaze Los Angeles i pozna taka ciekawą osobe jak ja,są to moje krótkie wakacje i milo bedzie jak fajnie je spędzę,moze jakaś podpowiedź gdzie powinnam spac- w ładnym miejscu nie koniecznie tanim,gdzie mam wypożyczyc samochód itp,z góry dziękuje za podpowiedż Małgośka Sorry nie wiedziałam ,ze srót Lax to tylko lotnisko,znjomy posługiwął sie nim mówiąc o miescie Los Angeles,sorry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TEz sadze, ze San Fransisco byloby zdecydowanie lepszym wyborem. JEsli masz mozliwosc to zmien LAX na SFO :lol: A jesli nie ... no to calkiem niedaleko do San Diego - o niebo przyjemniejsze miejsce niz LA.
Witam dziękuje za piękne zdjecia jesteście na nich wspaniali i miejsce jest nietuzinkowe,wszystkiego dobrego ,oczywiscie chodziło mi o Los Angeles,bo tam mam spędzic tydzień napewmo będzie dobrze pozdrawiam Małgosia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem okazję podziwiać uroki Los Angeles. Polecam do zwiedzenia takie atrakcje jak Universal Studios w Hollywood czy Disney World lub California Adventure to bardziej na wschód od Los Angeles. W kierunku Meksyku jest San Diego, to urocze miasto i Sea World jako atrakcja - bardzo polecam. Oprócz tego Santa Monica i okolice - super plaża. Co do wypożyczalni to wypożyczyłem Chryslera z Advantage Rent a Car i wszystko było OK. Jeżeli chodzi o Los Angeles jako miasto to nie polecam zwiedzania, oprócz pięknych drapaczy chmur nie ma nic ciekawego. Wręcz przeciwnie, na ulicach nieprzyjemnie i ponuro. Zresztą wieżowce można pooglądać z jadąc autostradą. Pozdrawiam !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...