Skocz do zawartości

Odmowa otrzymania wizy turystycznej oraz ubieganie sie ponow


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

Mialam wczoraj przesluchanie o otrzymanie wizy turystycznej do Stanow w Londynie, w ktorym mieszkam dwa lata. Pracuje legalnie i nie bieduje. Wizy nie otrzymalam poniewac cytuje: " jest Pani z kraju trzeciego swiata i na takich ludzi musimy uwazac" !!! To sa naszy sojusznicy! Nawet nie wiedza gdzie Polska lezy! Na parzporcie jak byk pisze "Unia Europejska". Powiedziano mi rowniez, ze jestem za krotko w Anglii aby zostala przyznana mi wiza. Powiedziano mi, ze moge probowac ponownie najlepiej za rok jezeli w Londynie, albo nawet teraz tylko, ze w Polsce poniewaz byc moze tam bede bardziej w stanie udowodnic powiazania z krajem. Jak ja mialbym udowodnic im powiazania i chec powrotu do kraju skoro i tak tam nie mieszkam tylko w Anglii!

Co byscie mi poradzili???

Wszelkie porady bede bardzo docenione.

Z gory piekne dzieki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

a ja mam pytanie o ewentualne staranie sie o wize J-1 po odmowie turystycznej ( w zasadzie w krotkim terminie po) bo chcialabym leciec w marcu do miami na festiwal i niestety nie jestem pewna czy zdolam zalatwic calego internshipa do tego czasu, wiec myslalam o aplikowaniu o turystyczna w styczniu zeby na ten marzec zdazyc, wrocic i dalej zalatwiac papiery na praktyke... czy gdybym nie dostala w styczniu to mialoby to duzy wplyw na szanse na J-1???

z tego co czytalam to odczekac rok zalecaja w przypadku tego samego typu wizy (prosze o poprawienie mnie jesli sie myle)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...