Skocz do zawartości

czy po internship moge wyjechac na H1B czy inny program?


Martunia

Rekomendowane odpowiedzi

dzieki, czyli kurcze ta wiza i jej otrzymanei i wogole to malo pewna sprawa, hmmm a tak sie napali3am i co ja teraz zrobie z tym zapa3em:))  

Moim zdaniem bardzo ciezka sprawa... Malo pewna - powtarzam: zobaczymy czy Alturist wciaz bedzie sie w to bawil.

a nie znasz innego biura przez które mozna starac sie o wize H1B?

Teoretycznie http://www.olbekpb.com/ - jesli jednak powiedza Ci, ze wyjedziesz wczesniej, niz jesienia przyszlego roku, to beda albo klamcami, albo cudotworcami :wink:

wiesz internship to mam wrazenie ze jest dla takich kotów

Wypraszam sobie :lol:

zapewne dla ludzi ktorzy pracy nie widzieli na oczy

E e e... :nonono:

zreszta ja usilnie nie chce wracac po tych 18 miesiacach odbycia tych praktyk do kraju dlatego kombinuje

Rozumiem Cie... Ja tez w ten sam sposob mysle, ale praktycznie jedynym pomyslem w tej chwili jest wyjazd na Internship. Mozna by poprobowac z H2B, ale tu tez posucha i nikt nic nie wie.

Gdybym mial stworzyc "ranking" 3atwosci wyjazdu w obecnej chwili, to:

1. Internship

2. Loteria Wizowa

3. H2B

4. H1B...

Pomijam Work&Travel, bo to nie ten wiek dla nas, pomijam wize studencka F1... Moze jeszcze au-pair dla dziewczyn bardziej? Turystyczna -wiadomo i nielegalna praca.

Ja najprawdopodobniej bede probowal z Internshipem, wierzac, ze nie bede musial wracac potem do Polski, albo wierzac, ze bede mial wystarczajaco czasu, by odkrecic to w USA. Wciaz jeszcze obserwuje i szukam H2B, ale kiepska sprawa i nie mam 100% pewnosci jak jest ze zmiana statusu z tej wizy na J1. A wlasciwie to bylem pewien, ze mozna bez problemu, dopoki Karina na tym Forum nie stwierdzila inaczej. Badam te kwestie obecnie. :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poczytalam wyrywkowo na strnei olbeku co pisza o H1B, naprawde niezla kase mozna zarobic bedac na tym programie ale to tez kosztuje niemalo, niestety biuro jest w gdyni a ja wole mimo wszystko miec cos na wyciagniecie reki, czyli pozosta3by alturist bo ona jest w radomiu albo lublinie, ja wprawdzie w warszawie ale to niedaleko na pewno

no nic moze jutro tam przedzwonie i zapytam kiedy by to moglo byc i dam ci znac, jednakze ja juz dokonalam wp3aty w JDJ w zwizaku z internshipem i nie chce sie wycofywac ale musze przyznac ze H1B jest sensowne, jest po pierwsze na dluzej co mnie bardzo kreci

pozdr

m

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poczytalam wyrywkowo na strnei olbeku co pisza o H1B, naprawde niezla kase mozna zarobic bedac na tym programie ale to tez kosztuje niemalo, niestety biuro jest w gdyni a ja wole mimo wszystko miec cos na wyciagniecie reki, czyli pozosta3by alturist bo ona jest w radomiu albo lublinie, ja wprawdzie w warszawie ale to niedaleko na pewno

no nic moze jutro tam przedzwonie i zapytam kiedy by to moglo byc i dam ci znac, jednakze ja juz dokonalam wp3aty w JDJ w zwizaku z internshipem i nie chce sie wycofywac ale musze przyznac ze H1B jest sensowne, jest po pierwsze na dluzej co mnie bardzo kreci

pozdr

m

Reasumujac - gdybym byl Toba, zajalbym sie Internshipem... 8)

Poza tym uwazaj na obietnice Olbeku, a najlepiej daj znac tutaj co Ci powiedzieli... :smt028

P.S. Mala podpowiedz - nie mysl tak intensywnie o pieniadzach do zarobienia, ani nie mysl tak intensywnie o tym, ze chcesz zostac jak najdluzej. Wszystko potoczy sie tak jak sie ma potoczyc, a mozesz przekombinowac i zostac na lodzie :boje: Ja juz w swoim zyciu za duzo planowalem :smt030

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...