Skocz do zawartości

Drodzy MODERATORZY!


aga_wrr

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 25
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

no to trza zbanować wszystkie proxy, he he

albo jak już gdzieś napisałem, przy rejestracji wmontować zagadke hasło, i to pytać, a raczej prosić o podanie odpowiedzi na pytanie jakieś tam coby każdy polak wiedział, bez pytajnika, coby sie nawet ludzki spamer nie kapnoł...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to trza zbanować wszystkie proxy, he he

albo jak już gdzieś napisałem, przy rejestracji wmontować zagadke hasło, i to pytać, a raczej prosić o podanie odpowiedzi na pytanie jakieś tam coby każdy polak wiedział, bez pytajnika, coby sie nawet ludzki spamer nie kapnoł...

tez o tym myslalem, to moze byc niezly sposob rowniez na podniesienie poziomu forum :)))

powazniej: to zaczyna byc denerwujace, mam ustawione powiadomienia na maila o interesujacych mnie tematach i te gnoje posrednio zasyfiaja mi skrzynke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to trza zbanować wszystkie proxy, he he

albo jak już gdzieś napisałem, przy rejestracji wmontować zagadke hasło, i to pytać, a raczej prosić o podanie odpowiedzi na pytanie jakieś tam coby każdy polak wiedział, bez pytajnika, coby sie nawet ludzki spamer nie kapnoł...

zbanowac proxy?? a w ogole iesz na jakiej zasadzie dziala proxy i co to jest ?:D

hehe

dobre:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...