Jump to content

którą wizę "trudniej" Waszym zdaniem otrzymać: usa


Recommended Posts

Przepraszam ze pytam, ale co jest za tydzien?? Chyba nie chcesz powiedziec ze za tydzien lecisz tylko jeszcze nie wiesz gdzie. Jak tak to gratuluje podejscia i chyba lepiej dla ciebie jak zostaniesz w kraju.

Za tydzien to ja jade po wizy (dwie). A gdzie lece - do kraju w ktorym nie potrzeba wiz. Wszystko jasne? ;)

Link to comment
Share on other sites

zacznij od Amerykanskiej ale to wszystko zalezy od Twoich motywow wyjazdu i Twojego zycia w Polsce (tzn czy pracujesz,czy sie uczysz itp)

Ja musze przejechac pół Polski do Warszawy wiec planuje zrobic to tak, ze jednego dnia zloze w kanadyjskiej ( i jak dostane to tego samego dnia zwrócą mi paszport i wtedy oplacę na poczcie na drugą wizę) a na następny dzień do ambasady usa bo tam od razu nie uzyskam z ewentualną wizą i przesla mi po kilku dniach. Nie bede musiala jechac tam 2 razy.

Link to comment
Share on other sites

zacznij od Amerykanskiej ale to wszystko zalezy od Twoich motywow wyjazdu i Twojego zycia w Polsce (tzn czy pracujesz,czy sie uczysz itp)

Ja musze przejechac pół Polski do Warszawy wiec planuje zrobic to tak, ze jednego dnia zloze w kanadyjskiej ( i jak dostane to tego samego dnia zwrócą mi paszport i wtedy oplacę na poczcie na drugą wizę) a na następny dzień do ambasady usa bo tam od razu nie uzyskam z ewentualną wizą i przesla mi po kilku dniach. Nie bede musiala jechac tam 2 razy. Aaaa mam dwa pytanka odn wniosku kanadyjskiego: wpisuje zawód wykonywany: STUDENT? A miesiczny dochod netto skoro nie pracuje to mam wpisac tyle ile srednio pijawia mi sie na koncie np. stypendium?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Udało mi się zdobyć te dwie wizy i to w dwa dni!! W ambasadzie kanadyjskiej spędzilam 5godzin!! okolo 30% ludków nie dostało. Niespodzianką bylo dla mnie otrzymanie wizy usa w przeciągu 50min (stanie w kolejce dwie godziny wczesniej jest zbędne bo po prostu mozesz wejsc 20 minut wczesniej jak stoisz na początku kolejki wiec po co?) Odbyło sie wszystko migiem i doslownie po 50 minutach wyszłam happy:) W amerykanskiej pytała dość dogłębnie o studia i w zasadzie tylko o to. Nie chciala ogladac wyciagów z banku czy zaproszenia. W[beeep]ił mnie tylko cieć co stoi przed drzwiami i wydaje rzeczy z depozytu a tak to ok.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...