Skocz do zawartości

Virginia Beach czy Ocean City?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 44
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Hey Pewnie ze jest sens praca w restauracji to jedna z lepszych prac nie liczac kasyna. Sam pracowalem dwa razy w różnych dwoch i było całkiem nieźle. Kalami znalazlas cos w ogole fajnego bo ciebie z tego co wiem interesuje praca kelnerki ;p Ja szukalem czegos jako pomocnik kucharzy prep cook ogolnie praca w kuchni :D Jak masz cos fajnego jakies namiary daj znac :D Czas goni :)

Pozdrawiam Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Lukasz!

Fajnie, ze odpisales na mojego posta:) Ja juz sobie nagralam prace ale nie sama...jade z Cetem (juz raz z nimi bylam i jest naprawde wszystko ok), w ta niedziele byly targi i zalapalam sie do restauracji w Ocean City...podobno calkiem fajnej. Niom...i juz bilet mam zarezerwowany. A powiedz mi Ty sam sobie organizujesz prace czy z jakiejs oferty ktoregos z biur? Bo w sumie pozno sie robi... Pozdrawiam, Patrycja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... w tej restauracji nie bylo pozycji, ktora Cie interesuje...ale w innych ofertach tak, tyle ze targi Cetu pojechaly dalej - tzn. do Bulgarii, Slowacji, Rosji...wiec teraz to juz marne szanse na zalapanie sie tam. Ale zawsze mozesz zadzwonic i sie zapytac co i jak..ale z drugiej strony jak nie masz cisnienia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc Kalami

ja tez mam miłe doswiadczenia z CETUSA, w tamtym roku było wszystko ok, a w tym znów z nimi jade na worka. Byłam na targach - było super - mam to na czym mi zależało, ale nie w swojej sprawie pisze - moja siostra tez chce leciec w tym roku - wybrała MD Ocean City - Seacrets. Leci w czerwcu, jezeli mozesz napisz czy znasz to miejsce. Troche sie o nią niepokoje.

z góry dzieki pozdrowionka pa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Ashanti:)

Masz racje, na targach bylo bardzo milo i spokojnie...balam sie,ze bedzie straszna dzicz:) Ja tez dostalam prace tam gdzie chcialam. Jesli chodzi o Seacrets to moge Ci tylko powtorzyc slowa Gosi z Cetu: Bardzo fajny klub, na miejsca serverow(chyba-to ode mnie) pierwszenstwo maja zeszloroczni, poniewaz nie trzeba ich uczyc wszystkiego od nowa. Nie wiem na jaka pozycje dostala sie Twoja siostra ale mysle,ze nie bedzie miala tam zle. To popularne miejsce. Byc moze powinna przyszykowac sie na nocki...ale to juz tylko moje gdybanie. A Ty gdzie jedziesz? Tez to OC? Ja bede w restauracji Sunset Grille. Pozdrawiam, Patrycja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też ze znajomymi wybieram sie do Sunset - jako busser. Co do targów to niby rozmawiałem z tym Douglasem i gosciem od zakwaterowania ale był taki szum że szczerze mówiąc to wiele rzeczy nie dosłyszałem :D i do tego śpieszyliśmy sie na pociąg... Ale wygląda że chyba fajnie trafiliśmy...choć to pewnie okaże się "praniu":) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...