Skocz do zawartości

Virginia Beach czy Ocean City?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 44
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

PODZIWIAM WAS, ZE WYBIERACIE SIE DO OC - GENERALNIE DELAWARE I MARYLAND JEST TRZECI-CZWARTY ROK Z RZEDU OBLEGANY PRZEZ ROSJAN NA MAXA

JESLI NASTAWIACIE SIE NA KASE TO NIE POLECALABYM TEJ OKOLICY- ROSJANIE ZANIZAJA ZAROBKI I AMERYKANIE NIE SA CHETNI PLACIC WIECEJ NIZ 6$/H

O DRUGA PRACE JEST CHOLERNIE CIEZKO - WRECZ NIEMOZLIWE GDYZ ROSJANIE DO USA PRZYJEZDZAJA ZNACZNIE WCZESNIEJ NIZ POLACY - BO JUZ NA POCZATKU MAJA SA NA MIEJSCU A DO TEGO WLASCIWIE ZNACZNA WIEKSZOSC Z NICH MOWI BIEGLE PO ANGIELSKU ;-)

OKOLICE DE I MA SA BARDZO IMPREZOWE I LATO TAM SPEDZONE NIE BEDZIE STRACONE - SECRETS - PANIE ZMILOJ SIE I POZWOL W PL ZALOZYC TAKI CLUB Z TAKIM KLIMATEM I TAKIMI DRINKAMI - SECRETS ROBI WRAZENIE BO JEST TO SWIETNE MIEJSCE ALE ZGADZAM SIE Z KIMS Z POPRZEDNICH WPISOW - JA TAM NIE WIDZIALAM NIGDY KELNERKI NIE-AMERYKANKI ;-) LOGICZNE, BO MAJA Z TIPOW ZAAARABISTE DOCHODY WIEC DLA AMERYKANEK TAKA POSADA JEST REWELACJA

Z KOLEI NIE ZGADZAM SIE Z KIMS KTO PISAL ZEBY PRZYGOTOWAC SIE NA NOCKI W BARACH, CLUBACH

NIESTETY - I W DELAWARE I W MARYLAND OBOWIAZUJA PRZEPISY, ZE PO 1:00 W NOCY ALKOHOLU SIE NIE SPRZEDAJE A LOKALE ZAMYKANE SA O 2:00 I FAKTYCZNIE - AMERYKANIE SA RESTRYKCYJNI I NIE MA ZMILUJ SIE - 2:00 DRZWI ZAMYKAJA

ALE POZA MINUSAMI - PEWNYMI I MALYMI - OKOLICA JEST REWELACYJNA I LUDZIE NIEZMIERNIE UPRZEJMI - AHH I ABSOLUTNIE TE WSZYSTKIE BZDURY JACY TO AMERYKANIE SA GLUPI, BO NIBY TO NIE WIEDZA GDZIE PL JEST ETC - TO JAKAS KPINA I ZENADA WYMYSLONA JAK SADZE PRZEZ GLUPAWYCH STUDENTOW, KTORZY TO ZAPEWNE NIE ROZUMIEJA ZA DOBRZE JEZYKA - NIE TRAFILAM NA TAKICH AMERYKANOW, WRECZ PRZECIWNIE - WIEDZIELI DOSKONALE O PL A NAWET WYMIENIALI NASZYCH SASIADOW CO BYLO ZDZIWIENIEM

CHYBA, ZE KTOS PECHA MIAL I TRAFIAL NA MATOLOW, ALE CZY W PL NIE MAMY POD DOSTATKIEM POLGLOWKOW????

JAK KTOS Z WAS JEDZIE Z NJ WIEKSZA EKIPA - 4-6 OSOB TO WYNAJMIJCIE SOBIE LIMUZYNE - TO SIE BARDZIEJ OPLACA NIZ GRAYHUND, BO WYCHODZI I TANIEJ I KOMFORT JAZDY NIEPOROWNYWALNY - LICZA SOBIE JAKIES 300$ ZA DROGE A BUS TO JAKIES 80$ I JEDZIE SIE 4-5 H A NIE 12 ;-) ROZNICA WIELKA

POZDRAWIAM

I UDANYCH WAKACJI W USA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@LOREE

to bedzie moje trzecie lato w OC, Md, wiem po co tam jade i jakie warunki tam panuja :P

ale generalnie zgadzam sie z Twoja opinia o miescie, Ocean City bywa nazywane Russian summer capital. Mam natomiast odwrotne do Twojego wrazenie co do znajomosci jezyka angielskiego przez Rosjan - ale jest ich tam tylu, ze na pewno po prostu nie ma reguly ;)

jakby nie bylo, moim zdaniem to duzo lepsze miejsce na spedzenie wakacji niz Middle of Nowhere gdzies w Wyoming :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja ze znajomymi bedziemy w Phillips Crab House.

Ktos tam byl i moze cos o tej restauracji powiedziec?

Wylot 5 czerwiec. ;)

Ja pracowałam w zeszłe lato w Phillips Flagship - w Washington DC. W tym roku tam wracam :lol: Obsługiwałam raz Rosjanki, które pracowały w OC w Phillipsie jako greeter'ki - i były zadowolone :P

Jak sobie załatwialiście tam pracę? Z tego, co wiem, Phillipsa nie było w tym roku na targach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...