Skocz do zawartości

Virginia Beach czy Ocean City?


Rekomendowane odpowiedzi

Ja to tez mam nadzieje,ze dobrze trafilismy...No ale nie spodziewalam sie,ze na forum znajdzie sie Ktos z kim bede pracowac:) Ja bede food runnerem. Mi to sie smiac chcialo po tej rozmowie z Douglasem...zapytal mnie i mojego chlopaka "do you speak English?":D Faktycznie ja tez mialam problemy z doslyszeniem szczegolnie pana od housingu...pewnie nawet dzis do niego bede maila pisala. Kgb, nie mozemy sami szukac mieszkania, prawda? Bo ta cena troche zwala z nog:/ Pozdrawiam!!

PS. I jak masz jakies ciekawe informacje o Sunset to pisz:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 44
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Dzięki za szybką odpowiedz

Ja w tym roku znów wracam do Larsen Bay - tak postanowiliśmy z chłopakiem - we wrzesniu musimy byc z powrotem w Polsce wiec na nic innego nie chcielismy sie decydowac - głównie z uwagi na finanse, o które na Kodiaku nie trzeba sie martwic. OC polecili siostrze znajomi którzy byli tam w tamtym roku. Byli oczarowani miasteczkiem, a przede wszystkim koordynatorami z CETUSA. Ann Marie i Wayn byli dla nich pomocni w kazdej chwili i bardzo bardzo serdeczni. W tym roku jadą większą grupką i myslę, że wszystko się uda.

Wakacje 2007 powinny być fantastyczne!!!! Innej opcji nie zakładam:)

Pozdrowionka[/url]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszy mnie, ze tak milo piszesz o OC. Mialam duzo watpliwosci co do tego miasteczka, glownie ilosci studentow. Ale z drugiej strony pomyslalam,ze tyle osob juz tam bylo i sporo bylo zadowolonych...i zaryzykowalam:) Hmmm..Larsen Bay-bylam:) Ale jeszcze za czasow Bryana Gannona, 2 lata temu. Mi raz wystarczyl ale rozumiem Cie, ze tam wracasz. Tam po prosu trzeba pojechac z odpowiednim nastawieniem, ktorego mi zabraklo. W kazdym razie na targah rozmawialam z Bryanem, bo mialam sprawe do niego. Mily czlowiek, nawet mnie pamietal:) Mam nadzieje, ze te wakacje udadza sie i Tobie i Tobie siostrze...moze nawet bede miala ja okazje poznac..tylko pewnie nawet nie bede swiadoma,ze to Twoja siostra:) Pozdrawiam Cie Ashanti!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Kalami. także byłam na tych targach i również mi się podobało. Wybrałam pracę w Ocean City w hotelu ze względu na to że w zeszlym roku pracowałam w Anglii w charakterze Housekeeperki. Masz może jakieś informacje odnośnie pracy w amerykańskich hotelach? ja lece początkiem czerwca bo na 10 mam się stawić. Może jakoś byśmy się skontaktowały, rozmowa na gg bądź coś w tym kierunku bo nie powiem bardzo się boję i chciałabym pogadać z kimś kto ma doświadczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej. mam pytanie troche obok tematu... ciekaw jestem jakie stawki placi sie studentom w ocean city i virginia beach. mam na mysli prace poza klubami i restauracjami, nie tipowane. slyszalem ze podczas lata jest tam tak wielu studentow na w&t (zwlaszcza rosjan), ze godzinowa stawka to zaledwie 5-6$/h, a o znalezieniu drugiej pracy mozna zapomniec. czy to prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, witam wszystkich co do Ocean City jadą.Po 1 Sercets - food runner, ok, miło i fajnie, nie super płatna ale seacrets - fajne miejsce, pracowałem już tam.Faceci - polecam na qchnię - kasa, jedzenie.....Pamietajcie ze nie macie co liczyć , NIKT na pracę kelnerki - tylko amerykanie.

Ladybird - raczej nie polecam pracy housekeeping - ciężko....No chyba że Clarion - tam jest ok.napisz w którym masz pracować, jak znam to powiem CI czy ok.

Kinyo - philips ok, polecam jak mowisz - to na servera i tipowane prace sie pchajcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnóstwo rosjan - tak, szukać od razu 2 pracy - tak - uczyć się angielskiego - TAK.

może tak: masz pytania o OC, lub podstawowe o Stanach, NY - napisz- ale konkretnie !

soth2@wp.pl.Pozdrawiam/

P.S.W tym roku też jade i się interesuję.Co do biur i inne info - na maila

Pozdrawiam i do zobaczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...